Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 22 Sekunde(-s)

Swace universālis Suzuki klāstā parādīsies 2020. gadā, tas būs pieejams tikai kā hibrīddzinējs (bez iespējas uzlādēt no elektrotīkla) un tiks pārdots tikai Eiropā. Protams, visi zina, ka runa ir par Toyota Corolla Touring Sports modeļa pārveidoto versiju. Pagājušajā gadā tika atjaunināts Vecajai pasaulei paredzētais Toyota universālis, un tagad ir pienākusi kārta klonam. Nīderlandes pircēji pirmie saņems atjaunināto Suzuki Sway. Vietējie dīleri jau pieņem pasūtījumus, un paredzams, ka pārdošana sāksies martā.

Galvenās izmaiņas ir paslēptas zem skārda priekšauta. Tāpat kā Corolla Hybrid, arī Suzuki universālim ir spēcīgāka piedziņas sistēma. Pateicoties jaunajam elektromotoram, uz 1,8 litru atmosfēriskā benzīna dzinēja bāzes izstrādātā agregāta kopējā jauda ir palielināta no 122 līdz 140 “zirgiem”. Rezultātā ievērojami uzlabota veiktspēja, ļaujot Swace līdz 100 km/h sprintēt 9,4 sekundēs jeb 1,7 sekundes ātrāk nekā iepriekš. Jauda uz priekšējiem riteņiem tiek pārraidīta ar e-CVT transmisiju.

Nīderlandē universālis ir pieejams divos variantos. Labākajam variantam tagad ir cits diodes pildījums lukturiem, lai gan optikas forma nav mainījusies. Abām versijām ir kopīgs dizains – hromēta plāksnīte uz aizmugurējā bufera. Salonā ir jauna multimediju sistēma, taču pārsteidzoši, ka displejs joprojām ir 8 collu, jo Corolla Touring Sports ieguva 10,5 collu “planšetdatoru”. Tāpēc Suzuki ir četras USB pieslēgvietas.

Bāzes versija ir aprīkota ar 7 collu virtuālajiem mērinstrumentiem, apsildāmu stūri un priekšējiem sēdekļiem, gaisa kondicionieri, atpakaļskata kameru, adaptīvo kruīza kontroli, automātisko bremzēšanas un joslas saglabāšanas sistēmu. Dārgākajai versijai papildus ir bezvadu uzlāde viedtālrunim, aklās zonas uzraudzības sistēma un brīdinājuma sistēma par cita transportlīdzekļa tuvošanos, atverot durvis. Bāzes atjauninātais Suzuki Swace universālis Nīderlandē maksā vismaz 35 795 eiro, savukārt mazāk aprīkotā Toyota Corolla Touring Sports cena sākas no 32 495 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Cēsīs traucēta elektroapgāde ap 5900 “Sadales tīkla” klientu
Next post BYD Qin Plus DM-i Champion Edition 2023 tiek pārdots Ķīnā 10. februārī ar 1310 km nobraukumu