Lasīšanas Laiks:35 Sekunde(-s)

Daugavpils Sociālais dienests atgādina, ka, aprēķinot dzīvokļa pabalstu mājsaimniecībai ar krāsns apkuri laika periodā no 2022. gada 1. oktobra līdz 2023. gada 31. maijam, iedzīvotāji var saņemt kompensāciju ne vairāk kā 12 eiro par kvadrātmetru.

Lai saņemtu pabalstu par cieto kurināmo (malka, ogles, briketes, granulas), dokumenti jāiesniedz līdz 30.04.2023.

Lai aprēķinātu dzīvokļa pabalstu, Sociālā dienesta speciālisti lūdz klientus līdz katra mēneša 18. datumam iesniegt kārtējos rēķinus/rēķinus/dokumentus, kas apliecina izdevumus par īri, citiem komunālajiem pakalpojumiem (elektrību, gāzi, ūdeni, apkuri, uzturēšanu, cieto kurināmo) un telekomunikāciju pakalpojumiem.

Dokumentus var iemest pasta kastītēs Lāčplēša ielā 39, Vienības ielā 8 vai Liepājas ielā 4, kā arī attālināti, nosūtot rēķinu/rēķinu elektroniskās versijas uz e-pasta adresi rekini@socd.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Prognozes: ceturtdienas naktī gaidāms sals līdz pat -5 grādiem pēc Celsija Previous post Prognozes: ceturtdienas naktī gaidāms sals līdz pat -5 grādiem pēc Celsija
Valsts ieņēmumu dienests pieļāvis kļūdu: iedzīvotājiem nepareizi aprēķināts ienākuma nodoklis Next post Valsts ieņēmumu dienests pieļāvis kļūdu: iedzīvotājiem nepareizi aprēķināts ienākuma nodoklis