Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 12 Sekunde(-s)

Ja vēlaties gulēt uz muguras, centieties nenokarāties un muguras lejasdaļā paklājiet mīkstu spilvenu. Kājas, izstieptas kā vardes, palīdzēs jums atslābināt muskuļus. Šādā veidā jūs, iespējams, gūsiet divkāršu baudu no seksa un muguras sāpju atvieglojumu.

Ja jums sāp mugura, jums vajadzētu izvairīties no pārmērīgas saliekšanās un griešanās (ja vien ārsts nav noteicis citādi) – būtībā no jebkuras pozas, kas pasliktina muguras sajūtu. Lieliski noderēs suņa stils – pozas četrrāpus parasti ir ļoti labvēlīgas mugurai, tāpēc ir lieliski, ja jūs tajās regulāri atrodaties. Patiesībā šajā pozā mugura ir salīdzinoši taisna, un, stāvot uz abām rokām un ceļgaliem, mugura ātri vien tiek atslogota.

Karotes pozīcija ir mugurai saudzīgākā pozīcija. No vienas puses, uz sāniem tā ir ērta – viss ir atslābis, nekas netiek vilkts, nav nepieciešams aktīvi kustēties, turklāt aiz muguras ir kāds silts mājinieks. Kopumā lēnām un uzmanīgi, ar lielu piesardzību. Atrodiet pozīciju, kurā muguras lejasdaļā jūtaties visērtāk.

Ja mugurā jūtat pulsējošas sāpes, kas izplatās lejup un pāri kājas aizmugurei, iespējams, jums ir iekaisis nervs. Jums jāizvairās no jebkādām ekstrēmām mugurkaula kustībām, piemēram, saliekšanās, pagriešanās vai iztaisnošanās. Lieliska iespēja ir pozēt uz muguras saliektiem ceļgaliem, tas novērsīs nervu saspiešanu. Gūžas saliekšana 90 grādu leņķī ir labākais veids, kā saglabāt mugurkaulu neitrālā stāvoklī.

Lotosa poza var būt daudz ērtāka, nekā jūs domājat. Jūs vienkārši sēžat aci pret aci, viņa loceklis ir jūsos, jūs burtiski aptverat viņu ar rokām un kājām, varat šūpoties uz priekšu un atpakaļ un, ja jums tā tīk, pieskarties savam klitoram.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Londonas Metālu birža Roterdamas noliktavā atklāj maisus ar akmeņiem niķeļa vietā Previous post Londonas Metālu birža Roterdamas noliktavā atklāj maisus ar akmeņiem niķeļa vietā
Horoskops 2023. gada 19. martam katrai zodiaka zīmei Next post Horoskops 2023. gada 19. martam katrai zodiaka zīmei