Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 7 Sekunde(-s)

Svētdien, 10.decembrī, atcelti trīs vilcienu reisi Tukuma, Aizkraukles un Skultes virzienā, lai nodrošinātu jaunā vilcienu kustības grafika ieviešanu, “X” (iepriekš– “Twitter”) vēsta AS “Pasažieru vilciens” (PV) pārstāvji.

PV informē, ka svētdien atcelts vilciens Ķemeri (plkst. 5.09) – Rīga (plkst. 6.08), vilciens Aizkraukle (plkst. 6.06) – Rīga (plkst. 7.30) un vilciens Saulkrasti (plkst. 6.29) – Rīga (plkst. 7.29).

Jau ziņots, ka 10. decembrī spēkā stāsies jauns vilcienu kustības grafiks ar izmaiņām visos maršrutos.

Saraksts ir ne vien pielāgots pasažieru pārvietošanās ieradumu maiņai, iestājoties aukstākam laikam, bet arī ietver pakāpenisku pāreju uz intervāla grafiku elektrificētajā zonā. Regulārāku reisu izpildi pieprasītākajās rīta un pēcpusdienas stundās elektrificētajā zonā sekmēs plānotā jauno elektrovilcienu ekspluatācijas sākšana.

Sākotnējā periodā elektrovilcienu zonā pasažieru pārvadājumi tiks nodrošināti joprojām ar 23 elektrovilcieniem, taču nedaudz lielākā intensitātē. Savukārt neelektrificētajā zonā papildus ir ieplānoti reisi ikdienā uz Siguldu plkst.10 un no Siguldas plkst.12.07, kas iepriekš tika nodrošināti tikai vasaras mēnešu brīvdienās.

Jau vēstīts, ka “Pasažieru vilciena” apgrozījums šogad deviņos mēnešos bija 44,256 miljoni eiro, kas ir par 19,2% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, bet kompānijas peļņa samazinājusies par 21% – līdz 458 074 eiro.

“Pasažieru vilciens” izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no “Latvijas dzelzceļa” veiktajām funkcijām. Iepriekš “Pasažieru vilciens” 100% bija “Latvijas dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Latvijai piegādās teju 100 miljonu eiro vērtu pretkuģu raķešu sistēmu
Next post “Liepājas ūdens” joprojām nav samaksājis 500 eiro sodu par avārijas fakta neizziņošanu VVD