Lasīšanas Laiks:40 Sekunde(-s)

Aizvadītajā diennaktī par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti 11 kriminālprocesi, bet viens kriminālprocess sākts par sēšanos pie stūres narkotisko vielu iespaidā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Trim no aizturētajiem tiks konfiscētas automašīnas, bet no pārējiem deviņiem tiks piedzīta reibumā vadītā spēkrata vērtība.

Jau ziņots, ka kriminālprocess tiek sākts un transportlīdzeklis tiek konfiscēts, ja īpašnieks to vadījis stiprā alkohola reibumā – virs 1,5 promilēm -, jebkādā narkotisko vielu reibumā vai atteicies pārbaudīt apreibinošo vielu klātbūtni organismā.

Lasiet musu zinas musu majas lapas www.baltijaszinas.lv un www.videozinas.lv

Gadījumos, ja reibumā vadītais transportlīdzeklis pieder citai personai, no vainīgā piedzen pilnu vai daļēju šī transportlīdzekļa vērtību.

Vēl pret septiņiem dzērājšoferiem svētdien sākti administratīvo pārkāpumu procesi, jo viņi pie stūres bija sēdušies reibumā robežā no 0,5 līdz 1,5 promilēm.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 299 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 87 par ātruma pārsniegšanu un divi par agresīvu braukšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

celu satiksmes negadijumos Previous post Svētdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši trīs cilvēki
146783 original Next post “Ārsti bez robežām” aicina Lietuvas un Latvijas varasiestādes pārtraukt atraidīt migrantus uz robežas ar Baltkrieviju