Svētdienas horoskops: 12. novembris

0
(0)

Horoskops svētdienai, 12. novembrim.

AUNS

Daudz enerģijas. Nesēdi mājās, jo tad var sanākt „rīvēšanās” un sīki strīdiņi. Noorganizē radiem un draugiem skaistu pastaigu zeltainajā rudenī vai pikniku ar grilēšanu.

VĒRSIS

Ģimenes lokā jutīsies vislabāk, būs atbalsts un sirsnīgas sarunas. Attiecībās ar mīļoto sirds siltums, bet brīvajiem ļaudīm piemērots laiks nopietnu attiecību veidošanai.

DVĪŅI

Svarīga attiecību tēma. Sirsnīgi un romantiski brīži, jaukas emocijas. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Ja tev ir ģimene, tad kopā dodieties baudīt rudens noskaņas dabā.

VĒZIS

Pret ģimeni un mājas pienākumiem izturēsies ļoti atbildīgi – kā jau ierasts. Tomēr neuzņemies visu viens pats. Pievakarē vēlams sazināties ar draugiem un mazliet izklaidēties.

LAUVA

Šī diena, lai rit nesteidzīgi: pagatavo vēlās brokastis, paskaties filmu, paklausies mūziku, palasi. Jāsagatavojas jaunajai nedēļai, kas prasīs daudz enerģijas.

JAUNAVA

Ģimeniska un saimnieciska gaisotne. Palutini savus mīļos ar gardu maltīti. Atklāsi sevī kulināra talantu un saimniekošana virtuvē būs gan radoša, gan iedvesmojoša. Prieks pašam un ģimenei.

SVARI

Ģimenes cilvēkiem vēlams kopā apmeklēt kādu pasākumu vai ieplānot saimnieciskos darbus, kas noskaņo uz viena viļņa. Brīvajiem ļaudīm savukārt iespējama romantiska tikšanās.

SKORPIONS

Svarīga attiecību tēma: jātiek skaidrībā, ko gribi sagaidīt no mīļotā cilvēka un ko sniegt pretī. Ja vajag mierīgi padomāt, dodies garākā pastaigā vai izbraucienā dabā.

STRĒLNIEKS

Daudz darbu mājās, un, iespējams, bērniem nepieciešams tavs padoms un palīdzības skolas lietās. Kad ar visu esi ticis galā, atrodi laiku arī sev. Jāsagatavojas nākamās nedēļas darbiem.

MEŽĀZIS

Necenties uzņemties atbildību par visu un visiem – mīļie radiņi to var uztvert kā kontroli. Interesanti pavērsieni iespējami sirdslietās, galvenais paspert solīti pretī, un izrādīt jūtas.

ŪDENSVĪRS

Ja attiecību tēmā kaut kas notiek vai nenotiek, tā ir tikai tava darīšana. Neapspried privātās lietas ar cilvēkiem no malas. Brīvajiem ļaudīm kāda tikšanās var uzšķilt simpātiju dzirkstis.

ZIVIS

Jātiek galā ar dažādiem saimniecības darbiem. Ja nāk kādi negaidīti notikumi privātajā dzīvē, saglabā apdomību. Vajag distancēties un izvērtēt situāciju no malas.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »