Svētdienas horoskops: 19. novembris

0
(0)

Horoskops svētdienai, 19. novembrim.

AUNS

Kaut kur aizbrauc, izvēdini galvu, pasporto. Paliekot mājās, iespējami sīki strīdiņi un attiecību skaidrošana – kurš, ko, kuram pateicis, vai izdarījis.

VĒRSIS

Gribas pēc iespējas ātrāk apdarīt mājas darbus un pēc tam ļauties tādam brīvam peldējumam… Pastaigāt pa vecpilsētu vai dabas takām, krodziņā kaut ko iemalkot svētku noskaņās. Baudi dzīvi!

DVĪŅI

Labi jutīsies kopā ar savējiem. Būs noderīga domu apmaiņa un interesantas idejas. Iespējams, atsevišķos jautājumos viedokļi atšķirsies, bet nonāksiet pie kopsaucēja.

VĒZIS

Mājās sirsnīga un darbīga atmosfēra. Kāds ļaus izpausties kulināra talantam, kāds ķersies pie amatniecības vai rokdarbiem. Brīvajiem ļaudīm romantiski un iedvesmojoši piedzīvojumi.

LAUVA

Ja iestājusies rutīna, sarīko kopā ar mīļoto cilvēku iedvesmojošu pasākumu: romantiskas vakariņas vai izbraucienu. Brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās, kas modina ugunīgas kaislības.

JAUNAVA

Dodies ārā, svaigā gaisā – ja laika apstākļi atļauj. Vai sarīko draugu tusiņu. Mājas darbi diez vai ies no rokas, turklāt par dažādiem sīkumiem var rasties domstarpības ar mājiniekiem.

SVARI

Uzsmaidi pasaulei un atver sirdi mīlestībai, dzīve ir skaista un dāvā krāsainus piedzīvojumus. Ja esi ar kādu kopā – nost ar rutīnu! Izdomājiet ko aizraujošu.

SKORPIONS

Mīlestība dos sniegs pozitīvas emocijas un iedvesmos. Brīvajiem ļaudīm tikšanās ar jauku cilvēku. Ja ne klātienē, tad varbūt virtuālajā pasaulē. Tikai tur gan nezaudē modrību.

STRĒLNIEKS

Tiešais Strēlnieks atklāsies pavisam no citas puses – kā romantiķis un koķetētājs. Lielisks laiks attiecību spodrināšanai. Ja esi brīvs, tad atver sirdi mīlestībai.

MEŽĀZIS

Būsi noskaņojies saimniekot: varbūt pēdējās lapas jāsagrābj, varbūt garderobe jāsakārto – tev darbi paši prasās darāmi. Neiztikt arī bez mīlas kaislībām.

ŪDENSVĪRS

Šo dienu nevajag pavadīt mājās, jo tad tā paies vienmuļi. Vari apskatīt Latvijas skaistākās vietas: pilis, muižas, dabas takas. Ja ir mīļotais cilvēks, tad piedzīvojumi būs divtik krāšņi.

ZIVIS

Diena sirsnīgā gaisotnē ar tuviem cilvēkiem. Iepriecini sevi un savus mīļos ar kādu jauku kultūras pasākumu. Ja ne klātienē, tad virtuāli: tīmeklī ir gan labas filmas, gan koncerti.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »