Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 32 Sekunde(-s)

Horoskops svētdienai, 22. oktobrim.

AUNS

Gādā par labsajūtu. Relaksēties palīdzēs SPA procedūra vai gara pastaiga zeltītajā rudenī. Vakarā saplāno jaunās nedēļas darbus, jo tā solās būt ļoti aktīva.

VĒRSIS

Dvēselē romantiskas noskaņas, bet prāts mazliet domīgs. Ja esi ar kādu kopā, tad padomā, ko darīt, lai kļūtu mīļāk un labāk. Kādam sirdslietas var sasaistīties ar ārzemju tēmu.

DVĪŅI

Tuvojoties vēsajai sezonai atklāsi, ka daudz kas jāpaveic: jāizšķiro garderobe, jāsakopj mājoklis un āra teritorija. Ķeries ar pilnu jaudu klāt – kad rokas strādā, prāts atpūšas.

VĒZIS

Dažādi pienākumi mājās un jāpalīdz ģimenei. Diezgan emocionāli uztversi tuvinieku izteikums vai kritiku. Neņem pie sirds, bet ieklausies – viņu ieteikumi ir vērtīgi.

LAUVA

Mīlestības diena – kad siltas emocijas piepildījušas dvēseli. Brīvajiem ļaudīm simpātiju dzirkstelītes, bet pāriem sajūta, ka līdzās cilvēks, uz kuru var paļauties.

JAUNAVA

Izklaidējošs izbrauciens ir tieši tas, kas patlaban vajadzīgs. Saorganizē labu kompāniju un ļaujies piedzīvojumiem. Patīkami un mīļi emocionāli piedzīvojumi sirdslietās.

SVARI

Dodies ar draugiem izbraucienā vai piknikā, lai kārtīgi atpūstos. Ar smaidu un pozitīvismu iekarosi simpātijas. Kāds no šodien satiktajiem cilvēkiem var izrādīties īpašs.

SKORPIONS

Tuvinieki vai draugi aicinās sarīkot kādu jautru pasākumu, taču tu labāk jutīsies vienatnē. Daudz dažādu domu, tostarp par globālām tēmām. Sirdī rudenīgas noskaņas.

STRĒLNIEKS

Vislabāk jutīsies kopā ar ģimeni, mīļoto un cilvēkiem, kurus uzskati par savējiem. Mājās darāmā arī būs pāri pārēm, bet viss ies no rokas. Kopīgi darbi satuvinās vēl vairāk.

MEŽĀZIS

Svarīgi notikumi iespējami attiecību jomā. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt aizraujošu iepazīšanos. Savukārt pāriem jauna dzirksts, lieliski pavadīts laiks un pāri visam mīlestība.

ŪDENSVĪRS

Mājās daudz neatliekamu darbu, taču vajadzētu atrast laiku, lai izietu sabiedrībā un satiktos ar draugiem. Tādējādi smelsies spēkus jaunajai nedēļai, kas solās būt diezgan spraiga.

ZIVIS

Ja kāds smagumiņš uz sirds, tad izrunājies. Nedrīkst sevī krāt neapmierinātību, jo tā var kādā brīdī aiziet pa gaisu gaisiem un pēc tam pašam žēl: kāpēc tā vajadzēja?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Integrācijas fonds ģimeņu intereses pārstāvošajām nevalstiskajām organizācijām iedalījis 300 000 eiro
Next post DĀR ar dramatisku uzvaru sasniedz finālu Pasaules kausā regbijā