Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 25 Sekunde(-s)

Horoskops svētdienai, 26. novembrim.

AUNS

Laba diena saimniecības darbiem, tikai tēriņos jābūt apdomīgam. Nauda pati grib bēgt no konta vai maka projām. Sirdslietās pozitīva gaisotne, kādam – iedvesmojošs randiņš.

VĒRSIS

Ģimenes cilvēkiem mājās nopietni saimniecības darbi. Taču neatkarīgi no attiecību statusa sirds ilgojas pēc romantikas, un rudens pelēkumā sirdī kā pavasarī plaukst pumpuri.

DVĪŅI

Mājās sirsnība un daudz pozitīvu emociju. Tā ir vieta, kur veldzēties un dalīties ar svarīgo. Šodien atpūties no visiem darbiem, arī savā saimniecībā darāmajiem.

VĒZIS

No rīta izgulies, izbaudi brīvdienas sajūtu, un nekur nesteidzies. Vēlāk vari iziet sabiedrībā, apmeklēt kādu kultūras pasākumu vai satikties ar draugiem.

LAUVA

Intriģējoši piedzīvojumi sirdslietās. Taču esi vērtējošs, ja kāds vēlas draudzēties sociālajos tīklos. Ģimenes cilvēkiem sirsnīga kopā būšana.

JAUNAVA

Savējie pirmajā vietā. No sirds vēlēsies palīdzēt tuviniekiem, tomēr pārāk iesaistīties nevajadzētu. Kāds to var uztvert kā pārlieku iejaukšanos viņa dzīvē.

SVARI

Aktīvi rosīsies mājās: jāpārskata garderobe, jāsakārto grāmatplaukti, darbagalds, jāslauka putekļi. Darbosies ar entuziasmu un pat labi atpūtīsies.

SKORPIONS

Vēlamas sportiskas aktivitātes: dodies pārgājienā, noskrien krosiņu, aizej uz sporta klubu. Jāielūkojas arī sociālajos tīklos un ziņu vietnēs. Kāds vēlēsies sazināties ar saviem mīļajiem svešatnē.

STRĒLNIEKS

Ieplāno kustīgas un sportiskas aktivitātes – kādas pašam labāk tīk. Tā var būt vingrošana uz trenažiera, skrējiens parkā, nūjošana gar jūru u.c. Tīkams nogurums un enerģijas lādiņš jaunajai nedēļai.

MEŽĀZIS

Svarīga dzimtas tēma. Mājās valdīs sirsnība, varbūt pie pusdienu galda sēdīsies kuplāks radu pulks. Ja ar kādu cilvēku attiecībās radusies spriedze, vajag izrunāties.

ŪDENSVĪRS

Prāts aizņemts ar globālām tēmām. Sērfosi internetā, lasīsi ziņas, analizēsi un varbūt nedaudz pastrīdēsies ar radiem un draugiem. Iespējamas interesantas atklāsmes.

ZIVIS

Apcerīgs noskaņojums, bet negribas nedomāt par darbu un sadzīves pienākumiem. Sevi jāmīl un jālutina – dodies pastaigā, izbraucienā vai sazinies ar tuviem draugiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ne tikai Redmi K70: prezentācijā 29. novembrī Xiaomi prezentēs Redmi Book 14/16 klēpjdatorus
Next post Trīs Zodiaka zīmju vīrieši, kurus līdz altārim dabūt būs grūti