Svētdienas horoskops: 29. oktobris

0
(0)

Horoskops svētdienai, 29. oktobrim.

AUNS

Dziļu pārdomu diena. Dvēselē mazliet rudenīgas noskaņas, taču tas būs vērtīgi – pamanīsi būtiskas lietas, kas vasaras vieglumā paslīdējušas garām.

VĒRSIS

Dvēselē rudenīga smeldze, un gribas „darīt … neko…”. Atceries par tiem hobijiem vai darbiem, kas sniedz optimismu un iedvesmo. Ar iekšējām sajūtām galā tikt vari tikai tu pats.

DVĪŅI

Savu tiesu laika prasīs arī dienišķie saimniecības darbi mājās, bet pēc tam dari to, kas līdzsvaro: dodies pastaigā, meditē, nodarbojies ar jogu… Atradīsi, kas tev vislabāk palīdz atpūsties un relaksēties.

VĒZIS

Šodien vajag nodarboties ar to, kas sagādā prieku un uzmundrina. Un zini, ka līdzās ir mīļotais cilvēks, kurš atbalstīs. Ja tāda nav, ir iespējas satikt, turklāt visnotaļ romantiskos apstākļos.

LAUVA

Vēlams ievērot nesteidzīgu dienas ritmu un parūpēties par vitamīnu devu. Svarīgu vietu ieņems sirdslietas, un no situācijas attiecību jomā lielā mērā atkarīgs arī garastāvoklis.

JAUNAVA

Aizraujoši piedzīvojumi paredzami sirdslietās. Tā var būt iepazīšanās, kas lēnītēm pāraug simpātijās, vai spējas jūtas, kas uzrodas kā zibens no skaidrām debesīm.

SVARI

Mājās jāpievēršas pedagoģiskiem jautājumiem. Ģimenes cilvēkiem iespējas ieraudzīt otrā jaunas rakstura šķautnes. Savukārt brīvajiem ļaudīm jātiek skaidrībā par vēlmēm, un varbūt kosmoss piepildīs tavas ilgas.

SKORPIONS

Iespējama jauka tikšanās, pēkšņas simpātijas un saviļņojošs piedzīvojums. Ja esi jau ar kādu kopā, uzaicini mīļoto uz romantisku tikšanos – kā pirmo reizi.

STRĒLNIEKS

Mierīgi atpūties, palasi labu grāmatu, pasērfo internetā, izej pastaigā vai svaigā gaisā noskriet krosiņu, izkustēties. Jāuzkrāj enerģija jaunajai, dinamiskajai darba nedēļai.

MEŽĀZIS

Svarīgi uzklausīt līdzcilvēku domas un veidot draudzīgu dialogu. No tā ieguvēji būs visi. Ja savu viedokli mēģināsi uztiept kā vienīgo pareizo, tad izcelsies nevajadzīgi strīdi.

ŪDENSVĪRS

Ar mīļoto iespējama viedokļu atšķirība un nesaprašanās, tāpēc no sirds jāizrunājas. Brīvajiem ļaudīm lielisks laiks, lai satiktu kādu īpašu cilvēku un baudītu romantiku.

ZIVIS

Līdztekus dažādiem saimniecības darbiem, mājās jāgādā arī par saskaņu. Uz līdzenas vietas var izcelties strīdi par niekiem. Ja sirds brīva, to var sasildīt rudenīgs saules stars.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »