Lasīšanas Laiks:37 Sekunde(-s)

Jaunā gada svētku brīvdienās, no šodienas līdz 1.janvārim, būs izmaiņas ap 500 reģionālo autobusu maršrutos, informēja Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvji.

ATD aicina svētkos pasažierus pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā “www.atd.lv” sadaļā “Kustības saraksti” vai portāla “1188.lv” sadaļā “Satiksme”.

ATD arī informē, ka izmaiņas gaidāmas maršrutos, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 15 pārvadātāji – AS “Nordeka”, SIA “Norma-A”, AS “Liepājas autobusu parks”, AS “Talsu autotransports”, SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss”, PSIA “Ventspils reiss”, SIA “Tukuma auto”, SIA “Dobeles autobusu parks”, SIA “Daugavpils autobusu parks”, SIA “Dautrans”, AS “Rēzeknes autobusu parks”, SIA “Ludzas autotransporta uzņēmums”, SIA “Gulbenes autobuss”, AS “Cata”, SIA “VTU Valmiera”.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sestdien palaikam gaidāms lietus Previous post Sestdien palaikam gaidāms lietus
No šodienas par valsts drošības apdraudēšanu varēs sodīt ar mūža ieslodzījumu Next post No šodienas par valsts drošības apdraudēšanu varēs sodīt ar mūža ieslodzījumu