Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

“Dzīve ciematā ir kā pulvera mucā,” TV24 raidījumā “Preses klubs” atzina Madonas rajona Ļaudonas un Kalsnavas pašvaldības vadītājs Artūrs Portnovs, stāstot par gadījumu, kad kāds vīrietis sadūra ar nazi savu bijušo sievu.

Viņš skaidro, ka policistu skaits visā reģionā ir ļoti mazs: “Ja man ir vajadzīga policija, kad es to izsaucu, man paveicas, ja viņi ierodas pēc 40 minūtēm, bet kopumā tas ir ļoti ilgs process.

Līdzīgi arī jautājumā par to, ka cilvēkiem nav atļauts kādam tuvoties – lauku apvidos to neviens nevar kontrolēt, jo neviens cilvēkus nepieskata.

Tāpēc šādu noteikumu ir grūti izpildīt.

Vēl viena problēma ir iekšējā komunikācija starp dažādām iestādēm, piemēram, starptautiskajām struktūrām, policiju, ātrās palīdzības dienestiem, sociālajiem dienestiem utt.

“Pastāv liels savstarpējās komunikācijas trūkums, kas rada lielas problēmas.

Turklāt informācija var netikt uztverta pietiekami nopietni, kas arī ir liela problēma,” viņš atzīst.

Portnovs arī norāda, ka ģimenes konfliktus ne vienmēr uztver nopietni, uzskatot, ka tā ir ģimenes iekšējā problēma – risini pats!

Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūra (Eiropols) ir iekļāvusi Leonu Rūsiņu, kurš tiek meklēts par savas bijušās sievas slepkavību Jēkabpils novadā, savā visvairāk meklēto noziedznieku sarakstā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Deputāti apspriež, kā apturēt Latvijas maniakus un izvarotājus – trīs secinājumi
Next post Nav droši! Mini Mildai Rīgā uzbruka