Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Mobilā lomu spēle Avatar Generations lēnām tuvojas iznākšanai, un jau tagad mēs varam veikt iepriekšēju reģistrāciju.

Ko mēs zinām
Avatar Generaions ir Navigator Games izstrādātāja un izdevēja Crystal Dynamics kopā ar Paramount Consumer Products izstrādāts mobilais projekts, kas balstīts uz 2005. gada animācijas seriālu Avatar: The Last Airbender.

Spēle ir pagriezienu RPG, kurā jūs pārņemsiet kontroli pār to pašu “Team Avatar”. Pārvietojoties pa dinamisko karti, jūs iesaistīsieties cīņās pret dažādiem ienaidniekiem, piemēram, Uguns nācijas karavīriem, algotņiem vai bandītiem. Pretī saņemsiet resursus, kas nepieciešami, lai paaugstinātu komandas līmeni.

Spēles notikumi risinās animācijas seriāla notikumu laikā, un tas nozīmē, ka jūsu galvenais mērķis būs apturēt asiņaino gadsimtu ilgo karu, ko uzsāka Uguns nācijas valdnieki. Autori sola sekot līdzi stāstam, tāpēc jūs sastapsiet pazīstamus varoņus, piemēram, aklo zemes magu Topu, princi Zuko, Kyoshi Warrior Suki, meistaru Piandao, admirāli Irohu un citus.

Avatar Generations ir plānots izdot 2023. gada sākumā Android un iOS operētājsistēmām.

Avots: The Gamer

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

0aa1a81d817504f0c33e4034c88eb86f Previous post Lielbritānijas pirmās raķetes palaišana neizdodas – kopā ar LauncherOne, Virgin Orbit akcijas strauji krītas
Informes par paterina cenu izmainam pern transformed scaled Next post Informēs par patēriņa cenu izmaiņām pērn