Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 45 Sekunde(-s)

Jaunā apvidus automobiļa oficiālā pirmizrāde gaidāma vēl šogad. Šobrīd SUV ir pieejams tikai viens dzinējs.

Zīmols Tank, kas pieder koncernam Great Wall, vēl nav laidis klajā savu trešo sērijveida modeli ar indeksu 700, un Ķīnas Rūpniecības ministrija jau ir nopludinājusi ceturtā komerciālā apvidus automobiļa – Tank 400 – attēlus un galvenās īpašības. Atgādināsim, ka ražošanā gandrīz gatavu prototipu veidā abi karkasi debitēja 2021. gadā, un, iespējams, abi šie vienādi SUV līdz šā gada beigām parādīsies vietējā tirgū.

Sērijveida Tank 400
Ārēji sērijveida Tank 400 kopumā ir atkārtojis savu priekšgājēju. Dizaina iezīmes ir muskuļota virsbūve, masīvi buferi, priekšējie lukturi ar “uzacu” gaitas lukturiem, vertikāli aizmugurējo lukturu bloki un atveramas aizmugurējās durvis ar rezerves daļu. “Četrsimtnieka” garums ir 4985 mm (acīmredzot bez rezerves riteņa), platums – 1960 mm, augstums – 1905 mm, garenbāze – 2850 mm. Tātad, neraugoties uz “jaunāku” rādītāju, Tank 400 pirmajos divos rādītājos ir apsteidzis apvidus auto Tank 500. “Piecsimtnieka” izmēri (pēc ķīniešu specifikācijas, garums – bez rezerves riteņa): 4878/1934/1905 mm, attālums starp asīm – tie paši 2850 mm. “Četrsimtnieks” saņēma 18 collu riteņus.

Sertifikācijas iestāde tradicionāli nepublicē interjera fotoattēlu. Katrā ziņā arī iekšpusē Tank 400, visticamāk, daudz neatšķirsies no prototipa. Galvenās iezīmes ir trīs iedobes instrumentu panelī un liels multimediju sistēmas skārienjūtīgais ekrāns. Citas iezīmes ir kameras, ievelkamie sānu pakāpieni un standarta vai panorāmas jumta logs.

Sērijveida tvertne 400
Rūpniecības ministrijas dokumentos norādīts, ka dzinējs ir 2,0 benzīna “turbo četru” ar 252 ZS jaudu. Pieejamākajam SUV – Tank 300 – ir arī divu litru turbo motors, taču “trīssimtniekā” dzinējs Ķīnā attīsta 227 ZS. Tank 500 un Tank 700 modeļi ir aprīkoti ar benzīna “twin-turbo” V6 3,0 motoru ar 360 ZS jaudu. Tank, protams, ir pieejama visu riteņu piedziņa.

Tank 400 izlaišanas laiks pagaidām nav zināms pat vietējiem plašsaziņas līdzekļiem. Aprīlī Šanhajā tiks atklāts autošovs, bet šī platforma, iespējams, tiks izvēlēta Tank 700 pirmizrādei, pamatojoties uz to, ka zīmols jau ir dalījies ar modeļa attēlu.

Runājot par Krieviju, Tank zīmols vēl tikai sāk apgūt mūsu tirgu: Krievijas Federācijā tiek prezentēti apvidus automobiļi Tank 300 un Tank 500. Iespējams, vēlāk Krievijas tirgu sasniegs arī apvidus automobiļi ar indeksiem 400 un 700.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Vai visas kampaņas notiks tikai latviešu valodā?
Next post Toyota Crown ģimene: krosovers, klasiskais sedans un universālis