Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

Marvel Studios izpildproducente Vendija Džeikobsone dalījās ar jaunumiem savā Instagram , norādot, ka filmēšana sāksies Pateicības dienā.

Kas ir zināms

“Šajā Pateicības dienā esmu pateicīgs par iespēju atgriezties darbā un par iespēju vērot saullēktu uzņemšanas laikā. Runājot par dāvanām, šīs ikonas atgriezīsies lielajā ekrānā 2024. gada 26. jūlijā,” rakstīja Džeikobsons  .

Protams, visa komanda ar nepacietību gaidīja atgriešanos darbā, tāpat kā Marvel Studios, kas īpaši gaida Deadpool 3 panākumus, jo tā būs vienīgā MCU filma, kas tiks demonstrēta 2024. gadā.

Fani ap filmu ir radījuši tādu sajūsmu, kāds nav redzēts kopš Doktora Streinda filmā Neprāta multiversā. Iespējams, tas ir Hjū Džekmena filmas Wolverine dēļ, kas vēsta par citu pazīstamu varoņu atgriešanos pirms filmas Atriebēji: Slenie kari. Intrigu papildina Dženiferas Gārneres atgriešanās Electras lomā un vairākas citas personāžas. Skatītāji cer filmā ieraudzīt daudzus savus iecienītākos varoņus.

Deadpool 3 ir novērtēts ar R. Saskaņā ar režisora Šona Levija teikto, Disney un Marvel Studios pilnībā atbalsta savu “nobriedušo” franšīzes redzējumu. Turpinājums būs paredzēts tikai pieaugušajiem, un Raiena Reinoldsa mīļotais varonis varēs pilnībā izmantot savu sliktā zēna statusu.

Kad gaidīt

Deadpool 3 pirmizrāde ir paredzēta 2024. gada 26. jūlijā.

Avots: ComicBook

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Samsung Galaxy S24 Ultra parādījās tiešraides fotoattēlos
Next post Čehi un slovāki Ukrainas izlūkdienestu vajadzībām piesaista 4,3 miljonus eiro par helikopteru UH-60 Black Hawk