Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

Tecno nesen prezentēja Phantom X2 Pro – pasaulē pirmo viedtālruni ar ievelkamu portreta objektīvu. Tagad uzņēmums ir laidis klajā vēl vienu interesantu jaunu produktu.

Kas tas ir
Tecno Phantom Vision V ir konceptuāls salokāms viedtālrunis, par kuru var teikt, ka tas ir ar galvu un pleciem pārāks par tādiem konkurentiem kā Galaxy Fold 4, Xiaomi Mix Fold 2 vai vivo X Fold+. Tā elastīgais displejs ne tikai salokās un izvēršas, bet arī paplašinās līdz lielākam izmēram. Pilnībā izvērstā ekrāna izmērs ir 10,1 collas, kas nozīmē, ka tas ir pilnvērtīgs planšetdatora aizstājējs.

Salocīta uz leju, daļa displeja “pāriet” uz ārējo paneli. Turklāt aizmugurē ir papildu neliels displejs, kurā tiek rādīts datums, laiks, ienākošie paziņojumi un cita noderīga informācija.

Elastīgais displejs sastāv no 11 funkcionāliem slāņiem, kas nodrošina tā elastību un izturību. Korpuss ir izgatavots no titāna, kas atbilst kosmiskās aviācijas prasībām, tāpēc tas ir ļoti izturīgs.

Taču pagaidām tas ir tikai koncepts. Nav zināms, vai Tecno Phantom Vision V tiks laists pārdošanā.

Avots: GSMArena

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pamestas dzirnavas un radioaktīvs purvs jaunos šaušanas spēles S.T.A.L.K.E.R. ekrānšāviņos. 2: Černobiļas sirds
Next post Apple Watch un viedpulkstenis Siri nejauši izsauc 15 bruņotus policistus uz sporta zāli, apgalvojot, ka notiek apšaude