Teksasā sniega vētras laikā atslēdz mainerus, lai atbrīvotu 1 500 megavatu jaudu māju un slimnīcu apsildīšanai

author
1 minute, 6 seconds Read

Decembrī lielu daļu ASV pārņēma sniega vētra. Katastrofā cieta vairāki desmiti cilvēku. Vētras laikā Teksasas varas iestādes nolēma slēgt kriptovalūtas ieguves uzņēmumus. Tas ļāva valsts elektrotīklā atgriezt 1500 mW elektroenerģijas.

Kas ir zināms
Ar 1500 mW elektroenerģijas pietiek, lai apsildītu 1,5 miljonus mazu mājokļu vai 300 slimnīcu. To apgalvo Teksasas Blokķēdes padomes prezidents Lī Bratčers (Lee Bratcher).

Uzņēmumi, kas iegūst digitālo valūtu, piedalās štata programmā Teksasas elektrotīkla stabilizēšanai. Viņi saņem samaksu, lai atbalstītu tīklu maksimumstundās. Kalnrūpniecības uzņēmumu priekšrocība ir tā, ka tie var krasi samazināt enerģijas patēriņu par 97 % uzreiz.

Tāpat nevajadzētu aizmirst, ka kriptovalūtu kalnraču ienākumi ir atkarīgi no elektroenerģijas izmaksām. Pīķa stundās cena var sasniegt 1000 ASV dolāru par 1mW. Šādā vidē uzņēmumiem nav izdevīgi turpināt kalnrūpniecību, jo jo īpaši Bitcoin rentabilitāte ir 70 ASV dolāru par 1mW.

Pagājušajā mēnesī tika slēgtas lielu uzņēmumu, tostarp Riot Blockchain, Core Scientific un Compass Mining, fermas. Tā rezultātā Bitcoin kopējā apstrādes jauda samazinājās par gandrīz 40 %.

Avots: Satoshi Action

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: