Lasīšanas Laiks:39 Sekunde(-s)

Kopš 2022. gada beigām Tesla ir vairākas reizes samazinājusi elektrisko transportlīdzekļu izmaksas. Daudzi klienti sagaida, ka cenas samazināsies vēl vairāk. Šajā sakarā uzņēmums nolēma palielināt modeļa 3 un modeļa Y izmaksas, lai nospiestu viesmīļus.

Kas ir zināms

Pandēmijas laikā 2020. gadā Elona Muska elektromobiļu cenas sāka pieaugt. Pēc nesenās atlaižu sērijas cena ir atgriezusies līmenī, kāds bija pirms trim gadiem. Daudzi klienti, kuri vēlas iegādāties jaunu Tesla automašīnu, sagaida, ka cenas turpinās kristies.

Šonedēļ amerikāņu kompānija paaugstināja savu populārāko elektrisko transportlīdzekļu cenu. Tātad, Model 3 un Model Y ASV cenas ir palielinājušās par 250 USD. Ķīnas tirgū cenas tika palielinātas par 289 dolāriem.

Korekcija uz augšu izrādījās nenozīmīga. Tomēr tiek uzskatīts, ka tas pamudinās potenciālos Tesla klientus, kuri gaida piemērotāku brīdi, lai iegādātos elektromobili.

Avots: electrek

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Starpplanētu stacijai JUICE neizdevās izvietot galveno rīku – dzīvības meklēšanas misija uz Jupitera mēness ir apdraudēta
Next post Brave pārtrauc Microsoft Bing API izmantošanu meklēšanas vaicājumiem