Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 14 Sekunde(-s)
  1. gada pirmajā ceturksnī Tesla saskaras ar paaugstinātu pieprasījumu pēc automobiļiem, ņemot vērā valdības subsīdijas līdz pat 7500 ASV dolāru apmērā. Taču jau 1. aprīlī pircēji varētu zaudēt pusi no šīs summas.

Kas ir zināms
ASV iestādes ir novēloti, bet tomēr sagatavojušas jaunus noteikumus, lai nodrošinātu nodokļu atlaidi klientiem, kas iegādājas uz vietas samontētus elektromobiļus. Tie papildus pieprasīs lokalizēt vilces akumulatoru ražošanu.

Paredzams, ka jaunie noteikumi stāsies spēkā 2023. gada 1. aprīlī. Tie neietekmēs dārgo Tesla Model 3 pircējus, jo tie ir aprīkoti ar ASV ražotām vilces baterijām.

Taču autovadītājiem, kuri vēlas iegādāties Tesla Model 3 Standard Range, ir jāpasteidzas. Lai varētu pretendēt uz pilnu nodokļu atlaidi, ir svarīgi iegādāties elektromobili līdz 2023. gada 31. martam.

Sākot no 2023. gada 1. aprīļa, 3750 ASV dolāru nodokļu kredīts būs pieejams to automobiļu pircējiem, kuru vismaz 40 % akumulatoru materiālu izcelsme (ražošana) ir ASV. Vai valstīs, kuras ir noslēgušas brīvās tirdzniecības līgumu ar ASV. Bateriju izejvielu gadījumā runa ir par Kanādu un Austrāliju.

Kritērijs, kas ļauj saņemt papildu 3750 ASV dolāru nodokļu atlaidi, attiecas uz akumulatoru ražošanu. No 2023. gada 1. aprīļa uz papildu 3750 ASV dolāru nodokļu atlaidi var pretendēt tikai to transportlīdzekļu pircēji, kuru vismaz 50 % akumulatoru sastāvdaļu ir ražotas Ziemeļamerikā. ASV ražotie Tesla Model 3 Standard Range elektromobiļi ir aprīkoti ar litija-dzelzs-fosfāta akumulatoriem no Ķīnas.

ASV iestādes bija plānojušas šādus noteikumus par nodokļu atlaidi ieviest vēl 2022. gada decembrī. Taču likumdevēji nav spējuši noskaidrot visas nianses, tāpēc noteikumu ieviešana ir atlikta par vairākiem mēnešiem.

Avots: electrek

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Novērstas kļūdas un uzlabota kamera: Samsung izdod pirmo Galaxy A54 programmatūras atjauninājumu
Next post Baumas: Samsung jau šogad var prezentēt trīs ekrānu salokāmu ierīci ar trim ekrāniem