Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 0 Sekunde(-s)

Ķīnā ir parādīti Wuling Bingo četrvietīgā elektriskā hečbeka interjera attēli. Tagad mēs varam skaidri redzēt, kā salona apdares līmeņi atšķirsies viens no otra. Pāriesim pie dažiem Bingo elementiem.

Pirmkārt, Wuling Bingo ir jauns SAIC-GM-Wuling kopuzņēmuma SAIC-GM-Wuling elektriskais transportlīdzeklis. Tā izmēri ir 3950/1708/1580 mm un garenbāze 2560 mm. Tā spēka piedziņai ir divas iespējas: 30 kW (41 ZS) un 50 kW (68 ZS) elektromotors. Attiecībā uz akumulatoriem ir divas iespējas: 17,3 kWh un 31,9 kWh. Atkarībā no akumulatora varianta Bingo var nobraukt 203-333 km. Cenu diapazons ir no 70 000 līdz 100 000 juaņu (10 300 līdz 14 700 ASV dolāru). Tagad internetā ir noplūduši Bingo interjera spiegu kadri, kas atklāj tā iepakojuma īpašības.

Wuling Bingo interjera spiegu kadri

Mēs sāksim ar sākuma līmeņa Wuling Bingo. Šī automašīna, iespējams, maksās aptuveni 10 300 ASV dolāru. Kā redzams, tas nepiedāvā daudz. Taču tas izskatās diezgan stilīgi – ar pelēkiem un bēšiem polsterētiem sēdekļiem, gaišas krāsas jumtu un auduma polsterētiem sēdekļiem. Kā redzams, Bingo sēdekļi ar integrētu pagalvi izskatās sportiski.

Ja neskaita patīkamo interjera stilu, Bingo sākumlīmeņa automašīna nemaz nav iespaidīga. Kā redzams, tam ir rokas bremze, daudz lētas pelēkas plastmasas un vienkārša aizdedzes atslēga.

Ir vērts apskatīt arī Bingo ekrānu. Tam ir vidēja izmēra grafika un lieli rāmji. Mēs nezinām precīzu tā izmēru. Bet mēs varam redzēt, ka Bingo spiegu kadros ir ieguvis lielu akumulatoru. To var noteikt pēc ekrānā redzamā diapazona. Ar 68% akumulatora uzlādi Wuling Bingo var nobraukt līdz pat 212 km. Tātad jūs varat iegūt vienkāršāko Bingo ar lielu akumulatoru Ķīnā. Šis ir labs SGMW JV risinājums.

Tagad pāriesim uz Wuling Bingo interjera augšējo līmeni. Tā sēdekļi ir apvilkti ar perforētu kožādas apdari brūnā un bēšā krāsā. Centrālajam tunelim ir automātisks rokturis ar AutoHold funkciju, divi krūzīšu turētāji manuālā roktura vietā un hromēta apdare. Stūres statnim nav aizdedzes slēdža. Un, protams, tā galvenā iezīme ir milzīgais dubultais ekrāns. Protams, Wuling Bingo augstākās klases interjers nav augstas klases, taču tam ir dažas patīkamas funkcijas un tas izskatās lieliski.

Ņemiet vērā, ka ir noteikts vidējs bingo līmenis. Tam ir ādas sēdekļi bez perforācijas. Tie ir pieejami melnā un smilškrāsas krāsā.

Kopumā mēs redzam, ka Wuling Bingo piedāvās jums daudz iespēju. Jūs varēsiet izvēlēties lielu akumulatoru un pārējo atstāt aiz sevis. Varbūt tas palīdzēs Bingo konkurēt ar gaidāmo BYD Seagull . Lasiet vairāk par Bingo, kad mēs to saņemam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Audi atklāj, kāds būs jaunais A8
Next post Slēdz Ventspils slimnīcas Covid-19 analīžu ņemšanas punktus