Modern travel bus in France

Tiesā nodota lieta par iereibušu autobusa vadītāju, kurš izlikās par pasažieri

author
1 minute, 29 seconds Read

Prokuratūra nosūtīja tiesai lietas materiālus, kuros tāla reisa pasažieru autobusa vadītājam tika izvirzīta apsūdzība par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.
Saskaņā ar apsūdzību, 2022. gada 7. decembra vakarā uz Garkalnes – Alauksta ceļa (Ropažas novadā) apturējot autovadītāju, viņam tika konstatēts vairāk nekā 2,5 promiles alkohola reibumā. Par šoferi policijai ziņoja autobusa pasažieri, kuri bija noraizējušies par viņa agresīvo braukšanu un bīstamiem manevriem uz ceļa.
Kad policija apturēja autobusu, tajā atradās seši cilvēki, tostarp divi bērni. Pēc pasažieru teiktā, lielākā daļa cilvēku, baidoties par savu drošību, nolēma izkāpt agrāk.
Satraukto pasažieru aizdomas apstiprinājās, kad ieradās pašvaldības policija un veica autovadītāja alkohola pārbaudi. Policijas sniegtajā videoierakstā redzams, ka brīdī, kad policisti iekāpj autobusā, pie stūres neviens nav sēdējis. Pirmajā pasažiera sēdeklī sēž vīrietis, kurš apgalvo, ka viņš nav sēdējis pie stūres. Tomēr pasažieri nekavējoties identificēja vainīgo.
Tomēr tas netraucē vīrietim turpināt noliegt, un viņš lūdz policistus ļaut viņam iziet ārā uzsmēķēt, taču viņam tiek atteikts.
Tā kā autobuss pieder juridiskai personai, saskaņā ar likumu to nevar konfiscēt, bet vainīgajam var uzlikt pilnu vai daļēju transportlīdzekļa cenu. Saskaņā ar prokuratūras sniegto informāciju šajā konkrētajā gadījumā autovadītājam var piemērot līdz pat 26 155 eiro sodu. Lieta tiks izskatīta Rīgas rajona tiesā.https://youtu.be/40scS07vAn4

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.
Jūs varat pievienot līdz 10 foto failiem

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: