Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Prokuratūra nodevusi Zemgales rajona tiesai krimināllietu pret tēvu par trīs savu bērnu seksuālu izmantošanu, portāls uzzināja prokuratūrā.

Vīrietis apsūdzēts par to, ka izdarīja seksuāla rakstura darbības nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi fiziskā saskarē ar cietušo ķermeni, ko izdarīja ar saviem diviem bērniem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu, izmantojot viņu bezpalīdzības stāvokli, uzticību un autoritāti. Tāpat viņš netiklībā paveda trešo savu bērnu, kurš arī nav sasniedzis 16 gadu vecumu.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētais 2022.gada pirmajos mēnešos, izmantojot to, ka atradās divatā ar kādu no saviem mazgadīgajiem bērniem un neviens netraucēja viņa prettiesisko darbību veikšanu, kā arī izmantojot savu autoritāti un cietušo uzticēšanos viņam kā tēvam, pret viņu gribu veica seksuāla rakstura darbības.

Apsūdzētais bērniem draudēja, ka, ja viņi nepiekritīs viņa prasībām, tad viņš izplatīs fotogrāfijas, kurās bērni redzami apakšbiksēs, vai arī uzrīdīs virsū suni. Apsūdzētais ar telefonu filmēja savas veiktās seksuāla rakstura darbības ar bērniem un uzfilmētos video glabāja telefonā.

Apsūdzētā vīrieša prettiesisko darbību rezultātā tika apdraudēta cietušo dzimumneaizskaramība, tikumība un normāla fiziskā un garīgā attīstība.

Apsūdzētais savu vainu viņam inkriminēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā neatzīst.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

baking soda 768950 1920 Previous post 30 neparedzēti cepamās sodas lietošanas veidi, par kuriem jūs nezināt
Liepajnieki var pieteikties pasvaldibas lidzfinansejumam mikrorajonu pagalmu labiekartosanai Next post Liepājnieki var pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai