Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 1 Sekunde(-s)

Tiek demonstrēts viss, sākot ar operētājsistēmas instalēšanas procesu un beidzot ar to, kā izskatās konteksta izvēlnes, Sākums, logrīki un citi elementi. Ne tikai izskats, bet arī mijiedarbības iespējas.

Viss ir ieturēts modernā gradientu krāsu shēmā, un autors priekšroku dod violetai krāsai, ko mūsdienās izvēlas daudzi izstrādātāji. Neraugoties uz krāsas īpatnībām, koncepcija izskatās patiešām interesanta, un mēs patiešām vēlētos no tās aizņemties dažas idejas.

Šādas ziņas mēs pastāvīgi publicējam Telegram. Abonēt kanālu, lai neko nepalaistu garām 😉

Detalizācijas līmenis ir pārsteidzošs. Uzmanība tiek pievērsta animācijām, dialoglodziņiem, ievades laukiem, progresa joslām, pogām un citiem saskarnes elementiem, kā arī skaņām un kursoriem. Logotipi un darbvirsmas tapetes ir pārdomātas un atjauninātas.

Koncepcijas autors piedāvā arī dažādas dizaina tēmas, sniedzot lietotājam iespēju izvēlēties starp gradienta dizainu vai monohromu aizpildījumu. Šeit ir aprakstīts arī sistēmas un lietojumprogrammu gaišais un tumšais displejs.

Interesanta ir arī pieeja paziņojumu joslai un uzdevumjoslai. Iespējams, Microsoft dizaineriem vajadzētu iedvesmoties no šīm idejām.

Īpaši jāuzslavē darbs ar pārredzamību. Tas ne tikai veic dekoratīvus uzdevumus operētājsistēmai, bet arī uzlabo lietojamību un lietojamību. Piemēram, failu pārvaldniekā.

Šajā gadījumā mēs neredzam ekrānšāviņu kopumu, bet gan reālu operētājsistēmas ekrānšāviņu, kas tomēr neeksistē. Taču tas nepadara to mazāk interesantu.

Tomēr ir vērts to pārbaudīt pašam. Zemāk redzamais videoklips.

https://youtu.be/OZowHEjWn0E

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pie mazā Baltezera plāno būvēt trīs daudzstāvu namus Previous post Pie mazā Baltezera plāno būvēt trīs daudzstāvu namus
Next post Tecno Spark Go 2023: stilīgs budžeta tālrunis ar 5000 mAh akumulatoru