Lasīšanas Laiks:44 Sekunde(-s)

Sabiedriskā transporta uzņēmuma SIA “Rīgas satiksme” maršrutos gandrīz par ceturtdaļu darba dienās ir palielinājies iekāpšanas pie pirmajām durvīm skaits, informēja SIA “Rīgas satiksme” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Kopš 1. februāra iekāpšana pa priekšējām durvīm ir ieviesta 19 maršrutos, un reģistrēto braucienu skaits darba dienās ir palielinājies par 24%, bet brīvdienās – par 33%.

Salīdzinoši lielākais biļešu reģistrāciju pieaugums vērojams laikā no pirmā reisa līdz plkst. 7.00 un vakaros pēc plkst. 21.00.

Kā ziņots, lai cīnītos pret bezbiļetniekiem, ir ieviesta iekāpšana tikai pa priekšējām durvīm, lai katrs pasažieris reģistrētu braucienu validatorā, kas atrodas blakus vadītāja kabīnei. Tas arī palīdz ierobežot to cilvēku skaitu, kas iekāpj sabiedriskajā transportā netīrās un smirdīgās drēbēs.

Pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme apgrozījums 2021. gadā bija 161,117 miljoni eiro, kas ir par 7,1 % mazāk nekā 2020. gadā, savukārt tā peļņa pieauga 3,1 reizi līdz 3,049 miljoniem eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Rīgā atklāj Latvijā pirmo dzīvnieku magnētiskās rezonanses kabinetu
Next post Mākslīgais intelekts izstrādā karakuģu sistēmas ar 100% precizitāti 300 reižu ātrāk nekā cilvēki