Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 14 Sekunde(-s)

Krievijas medijus nepamanīja Ogres novada pašvaldības aizliegums Vecgada vakarā – pulksten 23:00 pēc Latvijas laika – uguņot.

“Vēl viena Latvijas rusofobu viltība – Vatam pēc Maskavas laika aizliedza salūtu! Kremļa mediji par to jau ir sacēluši traci, nacisti apspiež vietējos krievus,” savā X mikroblogā ņirgājas Tālavas Taurētājs, daloties ar ekrānuzņēmumu no Latvijā aizliegtā ziņu portāla “Argumenti un fakti” raksta.

Virsraksts ir šāds: “Baltijas antiKrievija. Rusofobi Latvijā ir nonākuši tik tālu, ka aizliedz brīvdienas.”

Latvijas komentētāji savukārt netic, ka šis aizliegums tiešām darbosies:

“Labi, viss, ko mēs varam sagaidīt, ir tas, ka pulksten 23:00 viņi šaudīs tā, kā nekad iepriekš nav šāvuši. UN? Ko tālāk? Vai kāds tiks sodīts? Jūs nevarat gaidīt,” raksta viens no lietotājiem.

“Diemžēl viņi joprojām šaus, skaļāk nekā iepriekšējos gados, un neviens neko nedarīs,” žēlojas cits.

“Tā nav slikta ideja, ja viņi pirms laika uzspridzinās petardes, es iziešu ārā un pajautāšu, kad viņi dosies mājās,” sola trešais.

Atgādināsim, ka Vecgada vakarā Ogres novadā salūtu vēlas ļaut palaist tikai pusnaktī . Obligāto noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā teikts, ka pašvaldība pamanījusi, ka pirotehnisko izstrādājumu lietošana visa gada garumā sākas pulksten 23:00, kas liecina par noteiktas sabiedrības grupas uzskatiem un vēlmi paust atbalstu un piederību Krievijas režīmam. , kas nesakrīt ar Latvijas sabiedrības lielākās daļas vērtībām .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Dead Cells izstrādātājs Motion Twin ir atklājis savu nākamo spēli – Windblown
Next post Skapja iegādes lieta un citi veidi, kā maldināt Latvijas pircējus