Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 2 Sekunde(-s)

Rīgā svētkos notiks daudzveidīgi Ziemassvētku pasākumi.

 • No šodienas līdz 7.janvārim plkst.12 un 14 kinoteātrī “K. Suns” norisināsies bezmaksas kinoseansi bērniem. Programmā sešas pilnmetrāžas animācijas filmas un divas bērnu un jauniešu spēlfilmas.
 • Sestdien plkst.15 Āgenskalna tirgū paredzēta Ziemassvētku balle ar Ilonu Bageli un Vairu Nartišu “Prieka orķestri”, bet plkst.20.30 Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā izskanēs koncerts “Es paliku”.
 • Ziemassvētku priekšvakaru ieskandinās Ziemassvētku vecīšu kvintets. 24.decembrī no plkst.11.30 līdz 12 kvinteta uzstāšanos varēs klausīties Bastejkalnā, bet no plkst.12.30 līdz plkst.13 Vērmanes dārzā. Skanēs labi atpazīstamas un tradicionālas Ziemassvētku dziesmas.
 • No plkst.13 līdz 16 Rīgas Lutera baznīcas teritorijā, Ziemassvētku dārzā Torņakalnā iedegs ceturto Adventes sveci un darbosies tirdziņš, foto stūrītis, kafejnīca, labo domu un pateicību vieta klusumā, bet Rīgas Centrāltirgū plkst.15 norisināsies Ziemassvētku balle ar Ilonu Bageli un Vairu Nartišu “Prieka orķestri”.
 • 25.decembrī, Pirmajos Ziemassvētkos, no plkst.13 līdz 16, Rīgas Lutera baznīcas teritorijā, notiks koncerts uz āra skatuves. Koncertā uzstāsies Anete Kozlovska, Kristaps Vanadziņš, kamerkoris “MoonBeams”, Linda Naudiņa u. c.. Paredzēts tirdziņš, foto stūrītis, kafejnīca, labo domu un pateicību vieta klusumā, bet plkst.16 uz baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas tiks iedegta pirmā no 12 Svēto nakšu svecēm.
 • Tikmēr plkst.15 Lielajā ģildē izskanēs Rīgas kamerkora “Ave Sol” spilgta laicīgās Ziemassvētku mūzikas programma “Ziemassvētku noskaņa”, kas aptver dažādus skatījumus uz Ziemassvētku tradīciju vairāk nekā simts gadu garumā, kā arī jaundarba pirmatskaņojumu – Jāņa Ķirša “Ziemassvētku kantāte”.
 • Noslēdzot Pirmo Ziemassvētku muzikālo programmu, plkst.23 Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā izskanēs koncerts “Es paliku”.
 • 26.decembrī, Otrajos Ziemassvētkos, no plkst.13 līdz 16, Rīgas Lutera baznīcas teritorijā, darbosies tirdziņš, foto stūrītis, kafejnīca, labo domu un pateicību vieta klusumā, bet plkst.16 uz baznīcas pulksteņa vecās ciparnīcas tiks iedegta otrā no 12 Svēto nakšu svecēm.
 • No plkst.16 līdz 17 Kultūras centra “Imanta” Lielajā zālē klausītājus priecēs Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts “Gavilējiet, zvaigznes!”, tikmēr plkst.16 VEF Kultūras pils Kamerzālē skanēs koncerts “Kad leduspuķes zied” krievu tautas mūzikas instrumentu ansambļa “Sadko” pavadībā.
 • Turpinās darboties arī svētku tirdziņi Esplanādē, Doma laukumā un Vidzemes tirgū.
 • Līdz februārim Rīgas bulvāri un parki, pilsētas klusais centrs un vecpilsēta būs ietērpti gaismas rotā, pārvēršot pilsētvidi maģiskā gaismas piedzīvojumā. Pilsētas kanālmalas apstādījumos, līdzīgi kā pērn izstaigājama “Ziemassvētku gaismas taka”, kurā rīdzinieku iemīļotajam mēnestiņam šogad pievienojušās pavadones – 10 dzirkstošas zvaigznītes.
 • Līdz pat 26.decembrim Vērmanes dārzā darbosies “Saulgriežu skapis”, kurā imitējot zvaigžņoto debess jumu, var sadzirdēt nākotnes pareģojumus, ticējumus, novēlējumus un gūt iedvesmu nākamajam gadam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Oficiālā: “viedtālruņa bez ekrāna” humānā AI Pin piegādes sāksies 2024. gada martā
Next post Siguldiešus izmodina ugunsdzēsēju auto kolonna, kas atskaņo savdabīgu dziesmu