Total War: Pharaoh izstrādātāji iepazīstināja ar stratēģijas spēles video, kurā tika sniegta informācija par spēles militāro, politisko un reliģisko komponentu sarežģītību

0
(0)

Studijas Creative Assembly izstrādātāji turpina dalīties ar Total War: Pharaoh stratēģijas detaļām.

Iepriekš autori publicēja pirmo izstrādes dienasgrāmatas numuru un video par Ramzesu . Šoreiz viņi pievērsa uzmanību karalienes Tausretas (Tausret) spēlei.

Kas ir zināms

Karalieni Tausretu ciena ēģiptieši un meistarīgi pārvalda savu armiju.

Total War: Pharaon katrai apdzīvotai vietai ir liela nozīme, jo, to ieņemot, valdnieks var saņemt īpašus resursus.

Par veiksmīgu kaujas gaitu spēlētājs var piedāvāt lūgšanas kādam no Ēģiptes dieviem un saņemt īpašus bonusus. Lai to izdarītu, dodieties uz īpašu izvēlni.

Total War: Pharaoh būs sadaļa “Faraona logs”, kurā spēlētāji varēs uzzināt par pašreizējās partijas galvenajiem politiskajiem notikumiem un veikt svarīgas darbības, piemēram, likvidēt konkurentus vai pieteikt karu.

Redzams, ka izstrādātāji ir mēģinājuši dažādot spēli ar jauniem elementiem, kas iepriekš Total War sērijā nebija, taču to, cik veiksmīgi būs jauninājumi, varēs novērtēt tikai spēlētāji.

Kad gaidīt

Total War: Pharaoh tiks izlaists 2023. gada oktobrī datorā (Steam un EGS).

Spēlētāji var iepriekš pasūtīt trīs Total War: Pharaoh izdevumus. Varat iepriekš pasūtīt divus kosmētikas iepakojumus un iegūt agrīnu piekļuvi.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »