Lasīšanas Laiks:56 Sekunde(-s)

Nākamais Grand Highlander tiks pārdots arī ar Lexus zīmola nosaukumu.

Toyota turpina popularizēt jauno Grand Highlander, kas būs arī lielākais automobilis zīmola klāstā. Tā pirmizrāde notiks 8. februārī, un japāņu ražotājs vispirms publicēja aizmugures fotoattēlu, bet tagad parādīja daļu no salona.

Tomēr tas, ko daudzi sagaida – instrumentu panelis vai centrālā konsole – nav redzams, jo potenciālajiem automobiļa pircējiem tajos nav nekā. Daudz svarīgāka ir trešā sēdekļu rinda, kas acīmredzot būs “parasta”, proti, tajā varēs sēdēt divi pieaugušie, nevis tikai bērni.

Toyota raksturo Grand Highlander kā “aktīvu ģimenes kruīzeri” – automašīnu ceļojumiem un brīvdabas aktivitātēm. Trešajā rindā ir pietiekami daudz vietas kājām pat pieaugušajiem. Uzņēmums sola, ka bagāžas nodalījums joprojām ir ietilpīgs.

Raidījumā redzams, ka trešās rindas sānos ir lieli krūzīšu turētāji. Virs sānu logiem ir arī pieslēgvietas elektronisko ierīču pieslēgšanai, un virs sānu logiem ir izvietoti gaisa kondicionēšanas sistēmas cauruļvadi.

Atgādināsim, ka jaunais krosovers saņems hibrīda spēka agregātu, kura pamatā būs 2,4 litru turbo četru cilindru motors ar turbopūtēju, kas attīsta 345 ZS un 542 Nm, kā arī sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un pilnpiedziņu. Tāds pats modelis parādīsies Lexus, un to nosaukums būs TX.

Pastāstiet mums savu viedokli komentāros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Chiron Profilee kļūst par dārgāko izsolē pārdoto jauno automašīnu
Next post Honda Integra HATCHBACK – sporta hečbeks ar manuālo transmisiju