Toyota kairina ar jauniem Tacoma tīzeriem, lai gan jaunā pikapa izskats vairs nav noslēpums

Loading

Japānas uzņēmums šodien ir paziņojis nākamās paaudzes modeļa izlaišanas datumu, kas tiks parādīts pēc pāris nedēļām, 19. maijā.

Toyota ražo Tacoma kopš 1995. gada, un pašreizējais trešās paaudzes modelis tika laists klajā 2015. gadā, bet 2020. gadā tika atjaunots. Tagad Japānas uzņēmums turpina gatavoties gaidāmajai Tacoma ceturtās paaudzes prezentācijai. Starp citu, ne tik sen Kolesa.ru dizaineris mēģināja uzminēt, kā varētu redzēt jauno paaudzi. Un, vai tie sakrita ar realitāti, mēs uzzināsim pavisam drīz.

Jaunās paaudzes Toyota Tacoma tīzeris
Saskaņā ar uzņēmuma informāciju jaunās Toyota Tacoma pirmizrāde notiks pēc pāris nedēļām, 19. maijā. Savukārt ražotājs turpina modeļa fanus kairināt ar tīzeriem, kuros redzams topošā automobiļa siluets no profila dažādās versijās un dažādās krāsās. Tādējādi var noteikt, ka modelim būs versijas ar dažādām riteņu bāzēm, kā arī vairākas dažādas kabīnes.

Jāpiebilst, ka ceturtās paaudzes Toyota Tacoma izskats pārstāja būt noslēpums šā gada janvāra beigās: tad arī parādījās jaunuma patentu attēli. Saskaņā ar tiem pikaps būs veidots līdzīgi “vecākajam” modelim – Tundra, kas tika prezentēts 2021. gada rudenī.

Tiek pieņemts, ka jaunā Tacoma ir aprīkota ar zīmolu režģi ar rakstu horizontāli izstieptu šūnu formā un platu joslu, kas iet pāri “režģa” platumam, un tās centrā ir japāņu zīmola logotips. Turklāt nākamās paaudzes Toyota Tacoma ir sānu gaisa ieplūdes atveres zem katra priekšējā luktura un taisnstūrveida horizontāli “miglas lukturi”, kas integrēti masīvajā priekšējā bufera apakšējā daļā ar lielu centrālo gaisa ieplūdes atveri.

Sagaidāms, ka nākamās paaudzes Tacoma būs sānu spuldzes un stipri ovālas formas, plaši izplesti, nekrāsoti lokšņu metāla spārni ar papildu gaisa vadiem. Tam būs arī melni riteņu diski ar sudraba apmali. Aiz tiem ir vertikāli novietoti “C” formas lukturi, kuru dizains arī ir atsauce uz Tundra. Kabīnes aizmugurējā logā ir atverama daļa.

Ir zināms, ka nākamā modeļa bāze būs TNGA-F platforma, uz kuras balstās faktiskā Tundra. Iespējams, ka jaunā Toyota Tacoma būs nedaudz lielāka par pašreizējo kravas automašīnu.

Saskaņā ar provizoriskiem datiem jaunā Tacoma būs aprīkota ar benzīna turbomotoru ar četru cilindru 2,4 litru motoru, kura jauda ir 269 ZS (maksimālais griezes moments – 420 Nm). Nav izslēgts, ka pikaps tiks pārdots ar hibrīda spēka agregātu, jo Lexus RX 500h pamatā ir 2,4 litru motors, un sistēmas kumulatīvā jauda ir 370 ZS un 542 Nm.

Amerikas tirgū Toyota Tacoma par pircējiem konkurēs ar Chevrolet Colorado un GMC Canyon, kā arī ar pašreizējo Ford Ranger, ko izstrādājusi Ford Austrālijas nodaļa. Toyota Tacoma, visticamāk, vietējā tirgū nonāks jau šovasar.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: