Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 39 Sekunde(-s)

Šodien policijā saņemta informācija, ka Blīdenes pagastā uz Liepājas šosejas noticis ceļu satiksmes negadījums. Traģiskā autoavārijā dzīvību zaudējis Salaspils Sporta skolas basketbola nodaļas audzēknis, Latvijas Jaunatnes basketbola līgas un Nacionālās līgas komandu spēlētājs Emīls Līcītis, vēsta Latvijas Basketbola savienība.

LTV zināms, ka kopā ar mammu pusaudzis bija ceļā uz basketbola nometni. Tobrīd puisis bija pie stūres, bija mācību braukšanas atļauja un auto bija aprīkots ar zīmi. Jaunais vadītājs zaudēja kontroli pār auto.

Divu dienu traģiskās avārijas Blīdenes pagastā uz Liepājas šosejas notikušas apdzīšanas manevra laikā, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

25.jūnijā policijā saņemta informācija ka Saldus novadā, Blīdenes pagastā, uz Liepājas šosejas notika sadursme starp vīrieša vadītu vieglo automašīnu “Volvo” un smago transportlīdzekli “Scania”.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Volvo”, veica apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur notika sadursme ar pretim braucošo smago transportlīdzekli “Scania”.

Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas “Volvo” vadītājs, viņa sieva un nepilngadīgais bērns, jaunāko informāciju aģentūrai LETA pavēstīja Valsts policija.

Valsts policijā par notikušo sākts kriminālprocess un tiek izmeklēti precīzi negadījuma iemesli.

Video: Smagā auto šoferis stāsta par 25. jūnijā notikušo avāriju (“Degpunktā” sižets)

Savukārt šodien policijā saņemta informācija, ka Blīdenes pagastā uz Liepājas šosejas noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Citroen”, veica apdzīšanas manevru, iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kur notika sadursme ar pretim braucošo smago transportlīdzeklī “DAF”.

Negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas “Citroen” vadītājs un pasažiere.

Arī par šo negadījumu policijā sākts kriminālprocess un tiek izmeklēti precīzi negadījuma iemesli.

Video: 26. jūnijā notikusī avārija

LETA arī rakstīja, ka 25.jūnijā Saldus novadā, Zirņu pagastā notika sadursme starp automašīnu “Mercedes-Benz” un “Mazda”. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Mazda”, izbrauca uz galvenā ceļa, kur notika sadursme ar automašīnu “Mercedes-Benz”. Ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas “Mazda” vadītājs.

Par notikušo sākts kriminālprocess un tiek izmeklēti precīzi negadījuma iemesli.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem.

Šogad avārijās dzīvību zaudējuši 49 cilvēki. Kā to vērtē Valsts policija? Previous post Šogad avārijās dzīvību zaudējuši 49 cilvēki. Kā to vērtē Valsts policija?
Ceturtdien gaisa temperatūra uzkāps līdz 30 grādu atzīmei Next post Ceturtdien gaisa temperatūra uzkāps līdz 30 grādu atzīmei