Trešdienas horoskops: 1. novembris

0
(0)

Horoskops trešdienai, 1. novembrim.

AUNS

Prāts un intelekts augstā līmenī, loģika un spēja argumentēt. Darbs prasīs iedvesmu un vēlama jauna, kreatīvāka pieeja. Tas nodrošinās panākumus un veidos ceļu karjerai.

VĒRSIS

Naudas lietās jābūt precīzam – seko līdzi ienākumiem un savlaicīgi nomaksā rēķinus. Profesionālajā jomā varoņdarbus nevajadzētu plānot, bet ir laba diena, lai kaut ko atrisinātu privātajā dzīvē.

DVĪŅI

Ļoti nemierīgi – daudz profesionālo pienākumu un izaicinājumu. Taču tu sekmīgi tiksi galā un nostiprināsi autoritāti. Galvenais neļauties stresam, ja risināmas neordināras situācijas.

VĒZIS

Darbā vai biznesā daudz emocionālu brīžu – ar sirdi un dvēseli dzīvosi līdzi notiekošajam. Nepārspīlē un iesaisties tikai tad, ja vari kaut ko ietekmēt, citādi nav vērts tērēt laiku un enerģiju.

LAUVA

Sapulces, sarunas, tikšanās… Jutīsies uz īstā viļņa un daudz ko nokārtosi. No šīs rosības būs arī finansiālais labums. Ir iespējas pavairot ienākumus, bet par finansēm jārunā.

JAUNAVA

Daudz pienākumu, bet raugies, lai tie tiek adekvāti novērtēti naudas izteiksmē. Nesatraucies par situācijām, kuras nevari ietekmēt, un neiesaisties neauglīgos strīdos.

SVARI

Vajadzēs pielikt gan garīgos, gan fiziskos spēkus, lai sasniegtu rezultātu. To, kas „buksē”, atliec uz vēlāku laiku. Tāpat arī turies tālāk no strīdiem un attiecību skaidrošanas.

SKORPIONS

Darbi uz priekšu virzīsies raiti, vari arī uzņemties papildus pienākumus vai iesaistīties jaunos projektos. Pēkšņi gan var nākt atklāsme, ka jāpamācās kaut kas tehnoloģiju jomā.

STRĒLNIEKS

Profesionālajā vidē var nākties saskarties ar situācijām, kuras tev galīgi nav pa prātam, bet grūti ietekmēt. Ieelpo dziļi un paliec uz brīdi mierā – īstajā brīdī viss sakārtosies pats no sevis.

MEŽĀZIS

Perfekti uztversi jaunāko informāciju un sapratīsi, kur un kā tā izmantojama. Tavi padomi noderēs, lai darba vidē ieviestu ko jaunu. Vakarā tīkams nogurums un gandarījums.

ŪDENSVĪRS

Parādi visus savus talantus profesionālajā jomā – pastāv iespējas palielināt ienākumus. Tāpat arī sekmīgs laiks ieguldījumiem. Mājās neiesaisties sīkos sadzīviskos strīdiņos.

ZIVIS

Ja darbā vai biznesā pietrūkst zināšanu, tad skati kursu un semināru piedāvājumus – ātri apgūsi nepieciešamo. Vari arī plānot pieredzes apmaiņas komandējumu.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »