Trešdienas horoskops: 15. novembris

0
(0)

Horoskops trešdienai, 15. novembrim.

AUNS

Meklēsi jaunus ceļus, kā palielināt ienākumus. Finansiālais ieguvums diez vai radīsies uzreiz, ir jābruņojas ar pacietību. Uzmanība pievēršana arī lietišķajai pusei un aprēķiniem.

VĒRSIS

Darbā – jo radošāk, jo labāk, ja arī pārstāvi eksaktu jomu. Īpaša uzmanība pievēršama finansēm. Neļaujies atlaižu vilinājumam un uzmanies no nelietderīgiem pirkumiem internetā.

DVĪŅI

Rudens pelēkumā teju vai pavasarīgs noskaņojums. Svarīgāka par visām attiecību tēma. Darbs? Nav jau zaķis… Tomēr pienākumus neaizmirsti, tos tik un tā vajadzēs paveikt.

VĒZIS

Kurp dodies? Tāds retorisks jautājums. Varbūt darba jomā kaut kas jāmaina. Radīsies interesantas idejas – pārsteigsi ar plašo skatījumu kolēģus vai biznesa partnerus.

LAUVA

Nemierīga diena. Var uzrasties sadarbības partneri, kuriem steidzami vajag, lai iesaisties projektos. Darbojies – tikai sākotnēji vienojies par samaksu.

JAUNAVA

Darbā vai biznesā nebūs atdeves. Enerģiju pietaupi citām vajadzībām. Ģimenes cilvēkiem risināmi pedagoģiskie jautājumi, kā arī jāpievēršas attiecību uzlabošanai.

SVARI

Daudz informācijas. Tik daudz, ka taisni vai apjukt var! Ja uzzini, ko būtisku, tad noteikti pārbaudi. Ja kaut ko stāstīsi tālāk – iespējamas neveiklas situācijas.

SKORPIONS

Darbā dažādas idejas un arī vēlme pēc pārmaiņām. Tava prasību latiņa ir augsta – gan attiecībā pret sevi, gan pret kolēģiem, gan darījumu partneriem. Zemāk nolaist nevajag.

STRĒLNIEKS

Darbā vai biznesā prātosi par ideālo variantu, kas dotu gandarījumu un, protams, peļņu. Ja atrodi kādu izdevīgāku vietu, tad ievāc informāciju – vai viss ir tā, kā izskatās.

MEŽĀZIS

Ja profesionālajā vidē nebūs perfekta kārtība, piktosies un kāds no tevis arī “dabūs vēju”. Varbūt pienācis laiks kaut ko mainīt. Raksti projektus, meklē iespējas. Īpaša uzmanība pievēršama juridiskām niansēm.

ŪDENSVĪRS

Labs laiks peļņai, jaunai informācijai, interesantiem projektiem. Darbs gan drusku nervus paprasīs – situācijas mainīgas, bet galā tiksi. Vakarā satiecies ar draugiem, vajag atpūsties.

ZIVIS

Kam tā rūpju rieva pierē?… Raugies uz lietām vienkāršāk. Ar pozitīvu pieeju daudz vairāk paveiksi un vieglāk komunicēsi ar cilvēkiem. Svarīga sirdslietu tēma – garlaicīgi nebūs.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »