Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 36 Sekunde(-s)

Horoskops trešdienai, 22. novembrim.

AUNS

Pēkšņi var atklāties, ka cilvēki, uz kuriem iepriekš esi paļāvies, rīkojušies ne pēc tās labākās sirdsapziņas. Dosies cīņā par kārtību un taisnīgumu. Taču raugies – kad ir un kad nav vērts.

VĒRSIS

Lai arī ko tu darītu, esi paškritisks. Liec lietā loģiku un savas analītiskās prāta spējas, un ieklausies arī kolēģu, draugu vai radu viedoklī. Skats no malas noderēs.

DVĪŅI

Ja kāds piedāvā palīdzību, jaunu amatu vai biznesa sadarbību, tad rūpīgi izvērtē. Var gadīties, ka solījumi neatbilst realitātei. Vakarā pievērsies sportiskām aktivitātēm.

VĒZIS

Ja lēmumi nobrieduši, bet rodas šaubas par to pareizību, apspriedies ar cilvēkiem, kuru viedoklim uzticies. Galavārds pieder tev, bet dažādi skatupunkti ļoti palīdzēs.

LAUVA

Ar pilnu atdevi pievērsies profesionālajām lietām. Darbā daudz interesantu ideju. Iespējams atradīsies domubiedri, kas gatavi sadarboties un eksperimentēt.

JAUNAVA

Var uzrasties sadarbības partneri, kuriem steidzami vajag, lai iesaisties projektos. Var būt arī jauni darba piedāvājumi vai papildus peļņas varianti. Galvenais – jau uzreiz vienojies par samaksu.

SVARI

Ja darbā rodas kādi papildus pienākumi, tad noteikti jārunā par atalgojumu. Kā mēdz teikt: katrai naudai ir sava cena. Tu esi īsts profesionālis un latiņa jātur augstu.

SKORPIONS

Pievērs uzmanību tam, ko un kādā formā saki, jo var gadīties – kāds tevi uztver kā “viszinīti” ne tajā labākajā nozīmē. Vairāk ieklausies citu cilvēku viedoklī un respektē to.

STRĒLNIEKS

Nemierīga diena un būs arī brīži, kad nevarēs saprast, pie kura darba ķerties vispirms. Mēģini noskaitīt līdz desmit, jo tik un tā visu nav iespējams paspēt.

MEŽĀZIS

Ir vērts papūlēties, lai nopelnītu vairāk: iesaistīties jaunos projektos, meklēt uzticamus darījuma partnerus, mainīt darbu uz labāk atalgotu. Sekmīga diena lietišķām aktivitātēm.

ŪDENSVĪRS

Labs laiks jaunāko tehnoloģiju iespēju apzināšanai. Svarīga arī finanšu tēma. Ar naudu jārīkojas apdomīgi. Labāk iekrāt nevis tērēt – kaut arī var rasties vēlme lutināt gan sevi, gan savus mīļos.

ZIVIS

Darba lietās paredzama veiksme un iespējas palielināt ienākumus. Attiecībās gan ar kolēģiem, gan tuviniekiem svarīga tolerance un spēja uzklausīt otru. Nesāc izskaidrošanos par niekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Otrdienas horoskops: 21. novembris
Next post Astroloģiskā prognoze visām Zodiaka zīmēm no 20. līdz 26. novembrim