Trešdienas horoskops: 8. novembris

0
(0)

Horoskops trešdienai, 8. novembrim.

AUNS

Esi gatavs kompromisiem. Spēja uzklausīt un pieņemt atšķirīgus viedokļus ļoti noderēs. Vēlams darbs komandā arī tad, ja skatījums uz risinājumiem darbā vai biznesā atšķiras.

VĒRSIS

Prātā novatoriskas idejas, ko pārvērst pelnošā projektā. Ko vari darīt šodien, neatliec uz rītu, tā māca dzīves gudrība. Ir jārīkojas tagad, un drīz jau varēsi baudīt sava darba augļus.

DVĪŅI

Vari risināt finanšu jautājumus un runāt par algas pielikumu vai biznesa darījumiem. Ar pozitīvismu un smaidu pratīsi panākt vēlamo rezultātu.

VĒZIS

Darba nedēļas vidū neliels enerģijas kritums. Vēlēsies, lai visi liek mieru. Pusdienas laikā izej pastaigā vai arī pabeidz darbu ātrāk. Vakarā dari to, kas palīdz relaksēties un līdzsvaroties.

LAUVA

Tavs uznāciens! Nav laika daudz domāt – jo ātrāk darbosies un reaģēsi uz situācijām, jo labāki rezultāti. Ja runa par peļņu, tad vēlams orientēties uz ilgtermiņa sadarbību.

JAUNAVA

Viss perfekti saplānots un katrai darbībai racionāls pamatojums. Taču var gadīties, ka tavas idejas kāds īsti neuztver. Meklē partnerus, ar ko saprasties no pus vārda.

SVARI

Var rasties sajūta, ka pietrūkst kādu zināšanu. Uztraukumam nav iemeslu, vajag mācīties un apgūt to, kā pietrūkst. Ja iespējams, iepazīsties ar ārvalstu pieredzi.

SKORPIONS

Ja kārtojamas lietišķas darīšanas, kārtīgi sagatavojies un pārskati dokumentus. Juridiskos jautājumos iespējamas neprecizitātes. Pievakarē vēlamas kustīgas, sportiskas aktivitātes.

STRĒLNIEKS

Ar optimismu aizrausi un iedvesmosi kolēģus vai biznesa partnerus, un plānotais raiti virzīsies uz priekšu. Sadarbībā radīsies idejas, kā uzlabot darba procesu.

MEŽĀZIS

Izmanto iespējas, kuras profesionālajā jomā var rasties pavisam negaidot. Iziešana no ierastās komforta zonas gan var radīt satraukumu, bet, ja nobīsies, vēlāk pašam būs žēl.

ŪDENSVĪRS

Svarīgi apkopot spēkus, lai virzītos pretim mērķim, par kura sasniegšanu sen esi sapņojis. Tagad ir īstais laiks. Un netērē enerģiju mazsvarīgu problēmu risināšanai, tās pazudīs pašas no sevis.

ZIVIS

Zināšanas ir vērtība un tās noder vienmēr. Vajadzētu apgūt ko jaunu. Kursu un semināru piedāvājumos ir vērtīgas tēmas. Pameklē, kas tev varētu būt saistoši.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »