Lasīšanas Laiks:29 Sekunde(-s)

Saskaņā ar Jūrmalas pludmales glābšanas dienesta informāciju trešdienas pusdienlaikā ūdens temperatūra Jūrmalā bija +20 grādi.

Šāda ūdens temperatūra konstatēta gan Bulduros, gan Majoros un Kauguros. Savukārt otrdienas vakarā ūdens temperatūra Jūrmalā bija no +18 grādiem Majoros līdz +21 grādam Kauguros.

Arī Rīgā – Vakarbuļļos un Vecāķos – ūdens temperatūra jūrā ir aptuveni +20 grādi, liecina Rīgas Pašvaldības policijas informācija.

Atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem Latvijas piekrastes lielākajā daļā ūdens iesilis līdz +18..+20 grādiem, bet Salacgrīvas un Skultes ostā ūdens temperatūra svārstās ap +16 grādiem. Upēs un ezeros ūdens temperatūra ir galvenokārt +18..+23 grādi.

Aptauja: 52% Latvijas iedzīvotāju ir tikai virspusēja izpratne par to, kur nonāk viņu iemaksas pensiju otrajā līmenī Previous post Aptauja: 52% Latvijas iedzīvotāju ir tikai virspusēja izpratne par to, kur nonāk viņu iemaksas pensiju otrajā līmenī
Ceturtdien Latvijā pastiprināsies tveice. Temperatūra pietuvosies +30 grādu atzīmei Next post Ceturtdien Latvijā pastiprināsies tveice. Temperatūra pietuvosies +30 grādu atzīmei