Lasīšanas Laiks:59 Sekunde(-s)

Trešdien, 17. janvārī, plkst. 5 gaisa temperatūra Latvijā bija no -3,9 grādiem Ainažos līdz -21,5 grādiem Valkā, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.

Valsts lielākajā daļā temperatūra ir starp -9 un -18 grādiem, vietām piekrastē gaiss kļuvis siltāks. Ainažu novērojumu stacijā vienos naktī bija -19 grādi, bet stundu vēlāk, vējam iegriežoties no Rīgas līča, termometra stabiņš pakāpās līdz -5 grādiem. Visos valsts reģionos gaisa temperatūra naktī noslīdēja zem -15 grādiem.

Debesis pārsvarā skaidras, nav nokrišņu. Pūš lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš.

Sniega segas biezums Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) novērojumu tīklā ir no diviem trim centimetriem Pāvilostā un Saldū līdz 23 centimetriem Siguldā, 26 centimetriem Alūksnē un 28 centimetriem Krāslavas novada Piedrujā.

Rīgā pārsvarā skaidrs rīts, pūš dienvidu, dienvidrietumu vējš trīs metri sekundē, gaisa temperatūra -11 grādi pilsētas centrā un -16 grādi lidostā. Sniega biezums novērojumu stacijā pilsētas centrā 14 centimetri; otrdien tas palielinājās no septiņiem līdz 15 centimetriem.

Maksimālā gaisa temperatūra otrdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no -6,8 grādiem Ainažos un Rūjienā līdz -0,2 grādiem Rīgā.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 16. janvārī bija +26 grādi Spānijas dienvidaustrumu piekrastē. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz trešdienu -39 grādi Zviedrijas ziemeļos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Trešdiena būs saulaina
Next post Trešdienas horoskops: 17. janvāris