Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Astrologi nosaukuši trīs Zodiaka zīmes, kuras šīs nedēļas beigās saņems dāvanas no Visuma. Liktenis viņus atalgos par visiem pūliņiem, centību un laipnību.

Jaunava

Jaunavām šonedēļ klājies ļoti labi. Viņi parādījuši, cik efektīvi var būt un kāpēc viņi ir jānovērtē vairāk nekā citi. Priekšnieki neignorēs panākumus, viņi apbalvos ar lielisku bonusu. Turklāt var tikt piedāvāts uzņemties jaunu projektu, kura veiksmīga īstenošana atnesīs atzinību un vēl vairāk naudas.

Strēlnieks

Strēlnieki ir arī ļoti strādīgi cilvēki, kuri spēj visu savu laiku veltīt tam, ko mīl. Tomēr viņi bieži aizmirst par atpūtu. Kādā no šīm dienām varat laimēt arī kādā loterijā. Iespējams, tieši šoreiz veiksies!

Dvīņi

Dvīņi būs uzmanības centrā, kam pateicoties varēs nodibināt jaunus kontaktus. Tie var būt ne tikai lietišķi, bet arī romantiski kontakti. Šajā periodā ir iespēja satikt cilvēku, kurš apgriezīs dzīvi par 180 grādiem. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ceturtdienas horoskops: 19. oktobris Previous post Ceturtdienas horoskops: 19. oktobris
Saeimā sāk ceļu uz “Maskavas nama” pārņemšanu un likvidēšanu Next post Saeimā sāk ceļu uz “Maskavas nama” pārņemšanu un likvidēšanu