Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 4 Sekunde(-s)

Starp 12 Zodiaka zīmēm ir trīs, kuru pārstāvji melo biežāk nekā citi. Viņi vienmēr izpušķos jebkuru stāstu un pat sagrozīs faktus.

Dvīņi

Dvīņi parasti atstāj ļoti pozitīvu iespaidu – viņi šķiet godīgi, sirsnīgi un ļoti atklāti, taču patiesībā mēdz pārspīlēt savus nopelnus un piedēvēt sev neesošas pozitīvas rakstura īpašības.

Dvīņiem ir viegli maldināt mīļoto, it kā viņi dzīvotu saskaņā ar to un neredzētu tajā neko sliktu.

Vēži

Vēži vēlas citiem šķist nozīmīgākas figūras, nekā viņi patiesībā ir. Tāpēc viņi izmanto visus līdzekļus, tiecoties pēc citu mīlestības un cieņas. Tomēr patiesas attiecības un draudzību nevar veidot uz meliem un manipulācijām.

Vēži paši pēc dabas ir neuzticīgi un vienmēr sagaida kādu viltību no citiem. Tajā pašā laikā viņi tik ļoti mīl savu ģimeni un draugus, ka ļoti baidās viņus aizvainot vai sabojāt garastāvokli ar kādu neērtu patiesību, tāpēc viņi sāk melot. Turklāt Vēži baidās no problēmām un melo arī tāpēc, lai paliktu savā komforta zonā.

Lauvas

Lauvas ir apveltītas ar aktiermākslas talantu. Viņi var viegli mainīt noskaņojumu un sarunas virzienu. Viltu viņu izmanto bieži – gan darbā, gan mājās. Un ne visiem un ne izdodas atklāt Lauvas melus.

Interesantākais ir tas, ka Lauvas pašas patiesi tic lielākajai daļai viņu mānīgo stāstu. Viņus, kā likums, vada vēlme izskaistināt, padarīt pasauli un dzīvi labāku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ceturtdienas horoskops: 13. decembris
Next post Ziepniekkalnā dzērājšoferis cenšas melot policijai, taču beigās paliek bez auto