Trīs Zodiaka zīmju mīlas dzīve tagad uzplaukst

0
(0)

Debesu pozīcijas ir mainījušās, un mīlestības planēta Venēra izvēlējusies savus jaunos favorītus, kuriem tuvāko nedēļu laikā mīlas dzīvē veiksies vairāk nekā citiem. Kuri ir tie laimīgie?

Svari

Mīlestības enerģija virzās tieši pretī Svariem, tāpēc šajā zīmē dzimušie sāks pievērst lielāku apkārtējo uzmanību. Svaru skaistums un šarms šobrīd izceļas īpaši labi, tāpēc tieši šobrīd var sanākt iepazīties un pat iemīlēties. Šajā periodā Svariem nevajadzētu slēpties, bet gan izmantot un izbaudīt katru iespēju socializēties. Visums mēģina parādīt Svariem, ka viņi ir pamanīti, viņi ir pelnījuši būt mīlēti un apbrīnoti.

Auns

Auniem priekšā ir nedēļas, kad attiecības kļūs harmoniskākas nekā parasti, un citādi savtīgie Auni var atklāt, ka diezgan labi prot rēķināties ar citiem. Partneris Aunā var izraisīt lielu apbrīnu un mīlestību, un Auns tagad drosmīgi vērš savas siltākās jūtas uz mīļoto. Šis ir ļoti piemērots laiks, lai veicinātu savas attiecības vislabākajā virzienā. Vientuļie Auni tagad vairāk ilgojas pēc partnera un var atrast kādu, kas atbilst viņu mīlestības ideālam. Venēra vēlas, lai Auns šobrīd nenovēršas no partnera – tieši tur var nākt viņa dzīves labākā pieredze. Uzlabojas arī attiecības ar profesionālajiem un citiem partneriem.

Dvīņi

Šis laiks Dvīņos atmodinās romantiku – arvien vairāk pieaugs vēlme piedzīvot mīlestību un jūtas, kas patiesi iekvēlinās sirdi un dvēseli. Dvīņi var pamanīt arī flirtīgus skatienus, un tā ir daļa no kosmiskā plāna. Tuvākās nedēļas Dvīņu zīmē dzimušie burtiski uzliesmos ar savu romantisko dzirksti. Vairs nav vērts slēpties no citiem – vientuļajiem Dvīņiem noteikti vajadzētu sākt drosmīgi piedalīties sabiedriskajā dzīvē un pēc iespējas vairāk iepazīt jaunus cilvēkus. Ir kāds, kurš patiešām liks sirdij pukstēt straujāk, un šis cilvēks nav tālu.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »