Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 7 Sekunde(-s)

Pēc astrologu domām, ir trīs Zodiaka zīmju vīrieši, kuri laulības dzīvei, šķiet, nekad nebūs gatavi. Viņi nevēlas ievērot tradicionālās normas un vēlas dzīvot pēc saviem noteikumiem. Iepazīsties ar Zodiaka brīvākajiem putniem!

Strēlnieks

Strēlnieks ir mūžīgs nomads un nezināmā pētnieks. Viņam dzīve ir bezgalīga karte, kas jāizpēta, un laulība ir enkurs, kas viņu tur, un tas viņu neapmierina. Strēlnieki vēlas lidot augstu, sajust vēju savos matos, steidzoties pretī nezināmajam. Doma sēdēt viesistabā un skatīties televizoru kopā ar savu partneri viņam ir kā cietums. Viņš vēlas būt brīvs un dalīties savos pārdzīvojumos ar tiem, kuri ir tikpat piedzīvojumu kāri, nevis ar tiem, kas vēlētos viņu savaldīt.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs sirdī ir dumpinieks, cilvēks, kas izaicina un veido savus noteikumus. Laulības ideja viņam ir novecojusi un apslāpē viņa neatkarīgo dabu. Ūdensvīrs uzskata laulību par važu, kas apslāpē viņa radošumu un vārda brīvību. Viņš vēlas dzīvot jēgpilnu dzīvi, cīnīties par taisnīgumu un izpētīt jaunas idejas bez ierobežojumiem, ko bieži uzliek laulība.

Dvīņi

Dvīņiem pasaule ir milzīgs rotaļu laukums, un viņi ir mūžīgi bērni, kuriem patīk “spēlēties”. Laulības jēdziens viņiem ir kā sods, kas liek izaugt un atstāt savu rotaļu laukumu. Dvīņi pēc dabas ir zinātkāri un vienmēr meklē jaunu pieredzi. Ideja dzīvot kopā ar vienu cilvēku un dzīvot rutīnā viņiem ir garlaicīga. Viņi meklē dažādību, aizraujošas sarunas un pastāvīgu mācīšanos, ko laulība ne vienmēr var nodrošināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Svētdienas horoskops: 26. novembris
Next post Astrologi iepazīstina ar katras Zodiaka zīmes ideālo partneri