“Tukuma auto” piektdien tomēr veiks visus plānotos reisus Preiļu novadā

0
(0)

SIA “Tukuma auto” piektdien tomēr veiks visus plānotos reģionālās nozīmes autobusu reisus Preiļu novadā, portālu informēja Autotransporta direkcijā.

Iepriekš tika ziņots par to atcelšanu autobusu vadītāju slimības dēļ, bet pārvadātājs atradis risinājumu un atsaucis iepriekš minēto deviņu reisu atcelšanu.

Portāls iepriekš ziņoja, ka “Tukuma auto” piektdien autobusu vadītāju trūkuma dēļ bija plānojis atcelt deviņus reģionālo maršrutu reisus Preiļu apkārtnē.

 

Šoferu trūkuma dēļ “Tukuma auto” šodien atcēlis deviņus reisus Preiļu apkārtnē

Iepriekš tika prognozēts, ka netiks izpildīts reiss Preiļi-Siera rūpnīca-Preiļu pagasts-Štolderi, kas tiek sākts plkst.7.20, divi reisi Duntišķi-Upmala-Arendole-Pelēči-Preiļi, kas tiek sākti plkst.7.30 un 15.30, reiss Štolderi-Preiļu autoosta-Līči-Preiļu pagasts, kas tiek sākts plkst.8.01, un reiss Preiļu pagasts-Preiļu autoosta-Siera rūpnīca, kas tiek sākts plkst.8.26.

Tāpat bija plānots atcelt reisu Siera rūpnīca-Preiļi, kas tiek sākts plkst.8.44, reisu Preiļi-Pelēči-Arendole-Upmala-Duntišķi, kas tiek sākts plkst.14.15, reisu Preiļu autoosta-Siera rūpnīca-Līči-Preiļu pagasts, kas tiek sākts plkst.17.12, un reisu Preiļu pagasts-Līči-Siera rūpnīca-Preiļu autoosta, kas tiek sākts plkst.17.37.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »