Tukuma novadā būtiski pieaugs ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi

0
(0)

Tukuma novadā būtiski pieaugs ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi, portāls uzzināja pašvaldībā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome apstiprinājusi jaunus SIA “Komunālserviss TILDe” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus, kuri būs spēkā no 1.februāra. Jaunais ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 1,57 eiro par kubikmetru (m3) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs būs 1,84 eiro par m3 bez PVN.

Pašlaik un vēl līdz 31.janvārim spēkā ūdensapgādes pakalpojumu tarifs 1,04 eiro par m3 bez PVN un kanalizācijas pakalpojumu tarifs 1,37 eiro par m3 bez PVN. Tas nozīmē, ka no 1.februāra ūdensapgādes pakalpojumu tarifs paaugstināsies par 50,9%, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – par 34%.

Savukārt no 1.maija apstiprināts ūdensapgādes pakalpojumu tarifs 1,84 eiro par m3 bez PVN, kanalizācijas pakalpojumu tarifa projekts 2,20 eiro par m3 bez PVN.

Tarifu paaugstināšana notiek saistībā ar energoresursu cenu pieaugumu, liecina SPRK lēmums.

Pašlaik SIA “Komunālserviss TILDe” sniedz komunālos un māju pārvaldīšanas pakalpojumus visos 10 Tukuma novada pagastos.

SIA “Komunālserviss TILDe” dibināta 2011.gadā, pamatkapitāls ir 2,9 miljoni eiro. Uzņēmums pieder Tukuma novada pašvaldībai. 2021.gadā tā apgrozījums bija 1,29 miljoni eiro, peļņa 102 062 eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »