Lasīšanas Laiks:36 Sekunde(-s)

Pēc Elona Maska iegādes Twitter turpina aktīvi meklēt jaunus ienākumu avotus. Un tagad sociālais tīkls ir nācis klajā ar jaunu veidu, kā nopelnīt naudu.

Kas tas ir šoreiz

Twitter komanda paziņoja, ka divu faktoru autentifikācija ar SMS palīdzību drīzumā būs pieejama tikai kontiem ar zilām atzīmēm (Twitter Blue), un šis abonements tagad ir apmaksāts – 8 USD mēnesī.

Šī metode ietver apstiprinājumu par pievienošanos pakalpojumam, izmantojot SMS. Tā vietā lietotāji, kuri nevēlas maksāt, var izmantot citas autentifikācijas metodes, piemēram, īpašas lietotnes, piemēram, Google Authenticator un 1Password, vai drošības atslēgu, kas tiek sinhronizēta, izmantojot USB, Bluetooth vai NFC.

Divu faktoru autentifikācija, izmantojot SMS, 20. martā kļūs par Twitter Blue abonementa daļu. Un kopš 18. februāra bezmaksas kontos nevar izvēlēties SMS kā autentifikācijas metodi.

Avots: Twitter

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post ASV prezidents Džo Baidens izlems Apple Watch likteni: Apple tiek apsūdzēts patentu pārkāpumos, kas var novest pie pulksteņu importa aizlieguma ASV
Next post Pieci no lielākajiem automašīnu zīmoliem, kuru nākotne ir apšaubāma