Ubisoft: “Mēs uzklausījām spēlētāju viedokļus”. Assassin’s Creed Mirage neapstāsies pie lielās atvērtās pasaules un koncentrēsies uz varoņu attiecībām

Assassin’s Creed Mirage reklāmas kampaņā īpaši uzsvērts, ka spēle būs pēc iespējas tuvāka pirmajām sērijas daļām gan no spēlēšanas, gan sižeta viedokļa.

Šīs franšīzes faniem vajadzētu būt apmierinātiem ar spēles kompaktumu. Atšķirībā no pēdējām trim daļām ar apakšvirsrakstiem Origins, Odyssey un Valhalla, Mirage notikumi risinās vienā pilsētā, tāpēc spēle nenogurdinās ar milzīgu atvērto pasauli.

Kas ir zināms
Nesenā intervijā GamesRadar+ Ubisoft radošais direktors Stéphane Boudon paskaidroja, ka lēmumu atkāpties no pēdējo trīs daļu koncepcijas noteica tikai un vienīgi spēlētāju vēlmes.

Assassin’s Creed Mirage galvenā uzmanība tiks pievērsta varoņiem un viņu attiecībām, nevis ceļošanai pa milzīgām teritorijām.

Kad gaidīt
Neapstiprināta informācija liecina, ka Assassin’s Creed Mirage iznāks tikai 2023. gada augustā un būs pieejama PC, PS4, PS5, Xbox One un Xbox Series X|S ierīcēm.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: