Ukraiņu bēgļi arī 2023. gadā Rīgā sabiedriskajā transportā brauks bez maksas

author
1 minute, 8 seconds Read

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja ir atbalstījusi grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos, kas paredz, ka Rīgas Atbalsta centrā reģistrētajiem iedzīvotājiem arī nākamgad galvaspilsētas sabiedriskajā transportā tiks piešķirtas 100 procentu braukšanas maksas atlaides.

Šovasar domes lēmums paredzēja, ka ukraiņu bēgļi līdz šā gada beigām Rīgā sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas. Tagad šo termiņu paredzēts pagarināt līdz 2023. gada 30. jūnijam.

Grozījumi obligātajos noteikumos vēl ir jāpieņem padomes sēdē un jāapstiprina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

Ukrainas pilsoņi, kuri ir reģistrējušies Rīgas Atbalsta centrā un dzīvo Rīgā, var saņemt atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā – tramvajos, trolejbusos un autobusos.

Ukrainas pilsoņi, kuriem vēl nav elektronisko biļešu un kuriem nav tiesību uz braukšanas maksas atlaidēm, var vērsties Rīgas satiksme un Rīgas Ukraiņu atbalsta centra klientu apkalpošanas centros Amatu ielā 4. Lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi un e-biļeti, jums līdzi jāņem dokumenti un Latvijā piešķirtā personas koda izdruka.

Septembrī un oktobrī Ukrainas iedzīvotāji ar Rīgas sabiedrisko transportu mēnesī vidēji veica 266 000 braucienu.

 

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: