Uldriķis piedalās vārtu guvumā Grieķijas superlīgas spēlē

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien piedalījās vārtu guvumā Grieķijas superlīgas trešās kārtas spēlē, viņa pārstāvētājai Atēnu “Kallithea” komandai nenosargājot uzvaru.

“Kallithea” mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar Atēnu “Panathiniakos”.

Uldriķis bija mājinieku sākumsastāvā un vienā no epizodēm ieraidīja bumbu vārtos, taču vārtu guvums netika ieskaitīts, bet vēlāk viņš sita bumbu nedaudz garām vārtu stabam. 28.minūtē Tjeri Mutinju panāca 1:0 mājinieku labā, bet četras minūtes vēlāk Filips Džuričičs izlīdzināja rezultātu.

Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Uldriķis soda laukumā pāradresēja bumbu Mutinju, kurš tālāk piespēlēja brīvajam Matjē Valbuenā, bijušajam Francijas izlases futbolistam panākot 2:1 “Kallithea” labā. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Uldriķis tika nomainīts, bet pēc piecām minūtēm Tete izrāva viesiem neizšķirtu.

Atēnu komanda ar diviem punktiem trīs spēlēs ieņem 11.vietu 14 klubu konkurencē.

“Kallithea” iepriekšējā sezonā uzvarēja pēc spēka otrās līgas Dienvidu divīzijā un nodrošināja iespēju atkal spēlēt augstākajā līgā, kur tās labākais sasniegums ir devītā vieta 2004./2005.gada sezonā.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.