Un tam nav gala: kā viņam pateikt, ka tu atdarini orgasmu?

Mēs esam mūsu pašu melu ķīlnieki un apburtā loka, ko paši radām, ķīlnieki. Kur sākas meli? Uzticības trūkums. Tikai dažas sievietes pirmajā randiņā runā par savu bijušo vai ģimeni. Tās ir intīmas tēmas. Mēs varam par tām runāt tikai tad, kad esam pārkāpušas noteiktu robežu. Tas ir svarīgs solis, kad mēs parādām, ka esam gatavas atvērties un uzticēties savam partnerim.

Viss, kas saistīts ar seksu, ir vēl sarežģītāks un delikātāks. Gadās, ka pat pāri “ar ilgu vēsturi” vispār nerunā par seksu.

Tad kāpēc mēs izliekamies, ka piedzīvojam orgasmu?

  1. Tas ir ātrāk. Dažreiz vienkārši nav jūsu diena. Ir labi, ja pats process sagādā prieku un jūs varat nedaudz uzelpot. Bet ko darīt, ja tas tā nav? Ir neērti teikt savam partnerim: “Pietiek, pietiek, man ir apnicis.” Tas ir neērti. Tāpēc šķiet, ka visvieglāk ir izspēlēt neparastu baudu, lai saņemtu savu orgasma porciju ar dušas vai vibratora palīdzību.
  2. glaimot. “Viņš patiešām cenšas, tāpēc viņu vajadzētu apbalvot,” uzskata dažas sievietes. Savukārt citas uzskata, ka, pārmērīgi slavējot partneri, tas stiprinās attiecības.
  3. Būt “kā visi”. Ne visi zina, ka, ja jūs nesasniedzat orgasmu no penetratīva seksa, jūs esat “kā visi pārējie”. Tikai 30 % sieviešu izdodas pabeigt vagināla seksa laikā. Pārējām nepieciešama klitora stimulācija.
  4. No ieraduma. Dažreiz ir grūti apstāties. Ja pārtrauksi izlikties, viņš domās, ka kaut kas nav kārtībā. Un godīgi teikt, ka tu visu šo laiku esi melojusi, ir muļķīgi. Tāpēc tev ir jāturpina, līdz viss tiek sajaukts.
  5. No nedrošības. Ja ar partneri nekad neesat runājuši par seksu, var būt ļoti grūti sākt sarunu. Kā jums izteikt savu viedokli? Ko darīt, ja viņš aizvainosies? Vai to vajadzētu darīt uzreiz pēc seksa, vai arī pirms tam? Ja neesat pārāk pārliecināts par sevi, iespējams, jūs tā arī nekad neizlemsiet to darīt.

VKLABITGMSaite

Kārdinājums atstāt lietas tādas, kādas tās ir, ir ļoti spēcīgs. Jūs tik ilgi esat dzīvojis ar šiem meliem, ka atteikšanās no tiem ir kā ādas noņemšana. Bailes par to, kā varētu reaģēt partneris, nevēlēšanās viņu satraukt vai pat bailes, ka tas kaut kā ietekmēs jūsu attiecības ārpus guļamistabas, jūs nepārtraukti vajā.

Taču jebkurš meli var izpostīt attiecības. Varbūt runa nemaz nav par orgasmu. Varbūt starp jums un jūsu partneri vispār nav uzticības, un sekss ir tikai atsevišķs gadījums.

Tāpēc lauziet šo ledus kārtiņu. Runājiet!

Neviens nepazīst jūsu partneri labāk par jums. Šeit ir tikai vispārīgi ieteikumi, kas var atvieglot sarunu.

  1. Es-apliecinājumi. Citiem vārdiem sakot, “Es jūtu, ka…” ir labāk nekā “Tu esi vainīgs, ka…”. Runājiet par savām sajūtām, par to, ko jūs vēlētos un kas ir nepareizi. Tikai neatvainojieties, it kā būtu izdarījis kaut ko nepareizi.
  2. Norises vietas izvēle. Kādos apstākļos veikt sarunu? Izvēlieties emocionāli drošu, neitrālu vietu. Acīmredzot jums nav nepieciešams par to runāt seksa laikā. Tūlīt pēc tam – labāk arī ne. Sākt sarunu vislabāk ir tad, kad abi esat apģērbti. Kaili cilvēki jūtas neaizsargātāki. Un tas nav tas gadījums, kad nepieciešams garš priekšvārds. Frāze: “Mīļais, mums ir jārunā, bet vispirms apsēdies!” tikai padarīs jūsu partneri briesmīgi nervozu.
  3. Ieviesiet ieradumu būtībā runāt par seksu. Daudzi pāri kautrējas runāt par seksu ārpus gultas. Ja jūs baidāties uzsākt šo jutīgo tēmu, sāciet vispirms runāt par seksu vispār. Mēģiniet būt konkrēti. Nevis “Tā bija maģiska nakts”, bet gan “Man patika, kad tu man izdarīji cunnilingu”. Tas palīdzēs pārvarēt vēl vienu svarīgu barjeru. Fakts ir tāds, ka mūsu kultūrā trūkst pareizo vārdu. Seksuālie orgāni tiek saukti vai nu ar medicīniskiem terminiem (“dzimumloceklis”, “maksts”), vai rupjiem vārdiem – starp tiem nav neitrālu variantu. Jūs abi, pāra ietvaros, esat tie, kas tos var izveidot.
  4. Nekļūstiet personiski. Centieties būt tiešs, bet iejūtīgs. “Es domāju, ka tas ir tāpēc, ka tavs penis ir pārāk mazs” – tā nedari. Labāk ir teikt: “Manuprāt, būtu lieliski, ja tu man palīdzētu ar rokām vai vibratoru.” Ja tu man palīdzi, tad es varu teikt: “Es domāju, ka tas būtu lieliski, ja tu man palīdzētu ar rokām vai vibratoru. Jā, starp citu, jūsu iecienītākajām seksa rotaļlietām jābūt jūsu draugiem, nevis viņa personīgajiem ienaidniekiem. Pastāstiet viņam, ko jūs darāt, kad esat ar tām vienatnē.
  5. Runājiet un rādiet. Dažreiz rādīšana ir daudz efektīvāka nekā stāstīšana. Ja orgasmu sasniedzat viena pati, parādiet viņam, kā tieši to darāt. Tas var kļūt par daļu no jūsu seksuālās spēles. Ja šis variants jums nedarbojas, iemāciet viņam, kā panākt, lai jūs justos labi. Jūs varat čukstēt “instrukcijas” viņam uz auss, vienlaikus maigi vadot viņa dzimumlocekli vai roku.

Svarīgi: visi šie ieteikumi darbojas tikai tad, ja jūsu partneris vēlas, lai jūs justos labi un ir gatavs mainīties. Tikai tad, kad jūs abi būsiet nobrieduši, pieaugušo attiecībās, jūs varēsiet salabot savu seksuālo dzīvi.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Related posts

Punkts, punkts, punkts, vairāki punkti: vissīkākās erogēnās zonas

Balss kamasutra: seksa pozas, kurās vīrietis strādā, bet sieviete bauda

Mīlestība dāņu stilā: 8 idejas ziemas higge seksam

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Mēs pieņemam, ka jūs ar to piekrītat, bet jūs varat atteikties, ja vēlaties. Lasīt vairāk