Lasīšanas Laiks:58 Sekunde(-s)

HMD Global prezentēja pirmo Nokia viedtālruni, kas tika ražots Eiropā. Modeļa nosaukums ir Nokia XR21 Limited Edition. Tas nonāca no ražošanas līnijas Ungārijā.

Kas ir zināms

Nokia XR21 Limited Edition ir aizsargāts ar IP69K un MIL-STD-810H standartiem. Priekšpusē ir Full HD+ IPS displejs. Panelis atbalsta 120 Hz atsvaidzes intensitāti un ir pārklāts ar Gorilla Glass Victus stiklu. Diagonāle bija 6,49 collas.

Viedtālruni darbina mikroshēma Snapdragon 695. Atmiņas apjoms nav norādīts, taču jaunais produkts, iespējams, ir pieejams 6/128 GB versijā, līdzīgi kā sākotnējais modelis, par kuru tika paziņots šī gada pavasarī.

Nokia XR21 Limited Edition ir aprīkots ar galveno kameru ar izšķirtspēju 64 MP + 8 MP un priekšējo moduli 16 MP. Akumulatora ietilpība bija 4800 mAh, un ātrās uzlādes jauda bija 33 W. Programmatūras platforma ir vecā operētājsistēma Android 12. Nākotnē viedtālrunis tiks atjaunināts uz Android 15.

Cena un kad to gaidīt

Pirmajā partijā ir 50 viedtālruņi, bet pārdošanā nonāks tikai 30. Katram modelim ir savs unikāls numurs X/50 formātā, kas iegravēts korpusa aizmugurē. Nokia XR21 Limited Edition ir pieejams matēta platīna krāsā un maksā 699 €/599 £.

https://www.youtube.com/watch?v=u-MaN8crd5c

Avots: Nokia

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

OPPO gatavojas izlaist budžeta viedtālruņus A2X un A2M: lūk, kā izskatīsies jaunie priekšmeti Previous post OPPO gatavojas izlaist budžeta viedtālruņus A2X un A2M: lūk, kā izskatīsies jaunie priekšmeti
Nākamais gadatirgus Rīgas ielā notiks 21.oktobrī Next post Nākamais gadatirgus Rīgas ielā notiks 21.oktobrī