Uzvaras parkam Rīgā mēģina piešķirt jaunu dzīvi. Kas tajā atradīsies?

0
(0)

Piektdien, 10. novembrī, Rīgas domes pārstāvji stāstīs par Uzvaras parka labiekārtošanas projekta īstenošanu un koncertu “Sargā Rīgu. Uzvaras parka vārdam – 100”. Koncerts paredzēts 11. novembrī.

Kā atgādina pašvaldība, Uzvaras parks tika nosaukts 1923. gadā par godu uzvarai pār Bermonta karaspēku un Rīgas atbrīvošanai. Šogad tiek atzīmēta parka nosaukuma simtgade.

  1. gada augustā parkā tika nojaukts padomju laika piemineklis, un sākās parka labiekārtošanas darbi. Projekta “Uzvaras parka atjaunošana un teritorijas labiekārtošana” pirmās kārtas finansējums sasniedz gandrīz 7,7 miljonus eiro.

Projekta pirmajā posmā tiks labiekārtota parka labiekārtotā daļa 9 hektāru platībā. Plānots izveidot 0,5 ha lielu ūdenstilpi ar labiekārtotu krastmalu un tiltiņiem. Tiks ierīkota arī 1 km garā skrituļslidošanas un slēpošanas trase, kas nešķērsosies ar gājēju celiņiem, jo krustojumos tiks ierīkoti tiltiņi un tuneļi.

Projektā paredzēti batuts, šūpoles un smilšu kasti bērniem, kā arī galda tenisa un dambretes galdi pieaugušajiem un jauniešiem.

Parkā plānota arī skeitborda trases izbūve un ielu vingrošanas aprīkojuma uzstādīšana. Tiks nomainīti jauni soliņi, velosipēdu novietnes, atkritumu urnas, apgaismojums un iestādīti 1500 jauni koki.

Uzvaras parka labiekārtošanas pirmo posmu plānots pabeigt šogad.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »