Lasīšanas Laiks:49 Sekunde(-s)

Aplūkojot lolojumdzīvnieku barības nosaukumu, mute var asarot. “Maiga pīļu pastēte mērcē”, “lasis ar jauniem zirņiem”, “šūts trusis burkānu želejā”. Šim jums noteikti vajadzētu patikt!

Un, lai gan nosaukumi uz iepakojuma daļēji atbilst sastāvam, ir grūti noticēt, ka mājdzīvnieku barība var būt garšīga. Sausie kunkuļi un slapji nezināmas konsistences gabaliņi pārliecību nemaz nevieš. Vai dzīvniekam vispār patīk šāda veida barība?

Ja pajautāsiet savam kaķim vai sunim, vai viņiem garšo viņu ēdiens, viņi noteikti atbildēs jā! Izņēmuši iepakojumu, gan suns, gan kaķis uzreiz atdzīvosies, viņu acis iedegsies vēlmē. Tas viss ir saistīts ar aromātu, jo tas palīdz radīt daļu no garšas jau degunā.

Suņi var sajust pikantu, saldu un rūgtu garšu, un, lai gan viņiem ir mazāk garšas kārpiņu nekā mums, viņi to vairāk nekā kompensē ar ožas receptoru pārpilnību, kas ir vairāk nekā 20 reizes lielāka nekā mums.

Tāpēc pastāv iespēja, ka jūsu suns vai kaķis atsakās ēst kādu ēdienu, jo viņam tas nepatīk. Dzīvnieks var arī cītīgi laizīt bļodu, ja viņam patīk kārums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Vai suņi un kaķi atceras savu pagātni?
Next post “Viņš aizlidoja, bet apsolīja atgriezties.” Cik ilgi kaķis atceras savu saimnieku?